Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok elofordult mar...

Lombikosok elofordult mar vkivel h beultetes utan 10.napon pozitiv a teszt de a 14.napi hcg vervetelre mar nem jok a szamok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz vervetel es ugy izgulok… annyira beleltem magam h a 10.napon pozitiv volt a teszt rettegek h azota megallt a fejlodesben :(
2022. márc. 9. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megáll a fejlődésben, azt nem egy vérvételből fogják kideríteni.

De egyébként feleslegesen rettegsz. Örülnöd kéne a pozitív tesztnek. Nem tudom, miért állsz hozzá ennyire negatívan. Túlságosan végletek között mozogsz.

Nem kell beleélni még magad, de előre elgyászolni a holnapi vérvételi eredményeket is nettó butaság.

2022. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9 lombik es 3 veteles utan kivancsi vagyok neked se jutna e egybol eszedbe…
2022. márc. 9. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Oké, ha szerinted az a célravezető hozzáállás, hogy egyből, minden alap nélkül elkönyveled, hogy megállt a fejlődésben, akkor rendben. Csak akkor felesleges volt kiírni a kérdést, hisz te ezt már kész tényként kezeled.

Lehet a 9 lombik és 3 vetélés után kicsit pihentetni kellene a dolgot, ha ide vezetett...

2022. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

12 lombikom volt. Sajnos én többször is jártam így, de az ellenkezője is megtörtént velem 3x is.

Sajnos ténykeg csak az a biztos, ha a kezedben van... Bízni, és hinni kell. Mást nem igazán lehet tenni ebben a helyzetben. Szívből kívánom, hogy minden jól alakuljon!

2022. márc. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen biztosan volt már ilyen, viszont attól neked se könnyebb se nehezebb nem lesz, veled bármi történhet.


Nem lombikosok között teljesen egészséges kismamáknak is van kémiai terhessége vagy későbbi vetélése. Előre nem lehet tudni


Próbáld meg elfoglalni magad.

Jó egészséget

2022. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!