Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+2 naposan nyitott méhszáj...

36+2 naposan nyitott méhszáj 3 fokban érett lepény baba a szűlő csatornában nyák dugó távozott mennyi idöm van ?

Figyelt kérdés

36+2 napos vagyok 2 napja voltam uh vérvételen viszont a lepényem 3 fokban érett az ultrahangon nem látták már a baba arcát és meg mérni sem tudták a feje méretétt rendesen. A dokimhoz e miatt tegnap már mennem is kellet csinált méhszáj vizsgálatott és nézett magzatvízet azt mondta a magzat víz tiszta baba feje a szülő csatornában a nyák dugó már távozott és 1 ujjnyira nyitva vagyok. Viszont a lepény miatt valószinű a jövöhétten indit mert utánna már messzeseddik a méhlepény Ha addig nem bujik ki magától

Szerdán nstm lessz jövöhétten és akkor kell hozzá is vissza mennem az nst eredményével viszont azt mondta cuccal menjek mostmár mert ha a nst eredményt úgy lássa akkor már szerdán indit.

Szerintettek ? Be indul addig magától?

Baba súlya jó azt mondta a doki 2 nappal ezzelőt volt 2693gram akkor töltöttem a 36. Hetett



#nyákdugó #lll. Fokban érett lepény #1 újjnyira teljesen nyitva #Baba a szűlő csatornában
2022. márc. 10. 14:18
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Méhszáj értékem CG 1111
2022. márc. 10. 14:22
 2/39 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem lehet megmondani, van akinek hasonló értékekkel 2 nap múlva megindult, más pedig még 2 hétig elvolt.

De hát ha neked nem indul meg, akkor is legkésőbb jövő héten meg lesz a baba.

2022. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hát Igen. Csak fájdogál már most az egyik oldalon a derekam meg a csipő csontom de elviselhető.
2022. márc. 10. 16:57
 4/39 anonim ***** válasza:
Semmire nem lehet következtetni ezekből az adatokból. Lehet, hogy 1 hét múlva szülsz, lehet hogy csak 3 hét múlva. Kat ezen kattogni. Majd elindul, ha készen áll rá a baba.
2022. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
37 hetesen indítani akarnak??? Atya ég szegény gyerek... Nem normálisak az orvosok. Elutazik utána a fogadott orvos vagy épp ügyeletben lesz? Hihetetlen... Egy pillanatig sem hagynám a helyedben. Ilyenkor már természetes,hogy öregszik a lepény, hisz pár héten belül elveszti funkcióját. De a 37. héten ezért kierőszakolni a babát?? Agyam eldobom
2022. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Igen. Mivel utánna messzesedni fogg azért indit. A súlya is jó a babának. Meg nem beszélve róla hogy 1 újjnyira teljesen nyitva vagyok a baba feje a szülö csatornában a nyák dugó már 2 hete távozott. Biztosan tudja mit csinál. Csak ő az orvos. Egyébként is 37 hetesen már nem olyan vésszes ha egy baba megszületik főleg hogy már most majd 3 kilo addigra meg lessz is annyi :)
2022. márc. 10. 20:51
 7/39 A kérdező kommentje:
Egyébként is az Nsttől függ hogy inditt e akkor.
2022. márc. 10. 20:55
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem indok az indításra. De te tudod, hogy milyen erőszakot hagsz magatokon végrehajtani.
2022. márc. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Figyelj a kórház legjobb orvosa azért ő az orvosom. Nem a kisfiam az első aki nála fogg születni a családból. Egyébként sem azt mondta hogy minden áron jövöhétten azt mondta majd az nst utánn meglássuk mi lessz az eredmény.

Pont most egy ismerősöm babájának e miatt a köldök zsinór 2x a nyakára van tekeredve hát inkább 1 héttel hamarabb minthogy bármi bajja legyen.

2022. márc. 11. 08:56
 10/39 anonim ***** válasza:

Nekem is 1111

36 hetes vagyok ma. Ezt az erteket a doki február 28an merte. Es meg egyben vagyok. Pedig azt mondta lehet csak egy ket het..🤷‍♀️

2022. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!