Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 2011. márciusra kiírt...

Szucs oliver kérdése:

Van itt 2011. márciusra kiírt kismama?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalatokat várnék, első babás kismama vagyok.


2010. szept. 13. 10:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

szia!


szintén első babás, tapasztalatlan :)

de ha élményeket, eddigi tapasztalatokat szeretnél megosztani, szívesen írok. te mikorra vagy kiírva?

2010. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Szia!

Én március 11-ére vagyok kiírva,sajnos már másfél hónapja nem dolgozhatom, mert veszélyeztetett vagyok ,és nap mint nap nézegetek különböző babavárós oldalakat.:)

2 hét múlva lesz az AFP vizsgálat, izgulok egy kicsit:)

Te mikorra vagy kiírva, és gratulálok neked!!

2010. szept. 13. 10:49
 3/46 anonim ***** válasza:

én egy picit későbbre: márc. 20-ra. még a 12. heti uh is hátra van, a héten megyek.


köszönöm és én is gratulálok! miért vagy veszélyeztetett? valami panaszod van, vagy a leletek nem stimmeltek?


közérzetileg hogy vagy? én bizakodom, hogy lassan elmúlik a hányinger, bár még néha néha sajnos visszatér.

2010. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem március, hanem február 21. De ha gondolod, attól még cserélhetünk tapasztalatot. :)
2010. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:

Szia!

Ezt a véletlent én is március 11-re vagyok kiírva és első kisbabánk lesz!

Ha gondolod beszélhetünk!

boldog babavárást!

2010. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én márc.17-re vagyok kiírva,második babával!

30-án megyek az AFP-re!

Ti jól vagytok? Rosszullétek vannak még? Fáradság?

Szép napot Nektek!

13 hetes km + 2éves fiú anyukája

2010. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

30-án megyek én is AFP-re a János kórházba.

A rosszulétek kezdenek elmúlni nálam, viszont van egy kellemetlen dolog, ami most jött elő,iszonyatos fejfájásom van.

Én szerencsére nem voltam fejfájós sosem,így elég nehezen tűröm.

A veszélyeztetett terhességről:

2 éve volt egy spontán vetélésem, akkor kórházba úgy kerültem hogy ömlött belőlem a vér.

Most ugyanez a helyzet állt elő 5 hetes koromban, de szerencsére csak vaklárma volt, azóta nem dolgozhatom.

Mindenkinek gratulálok!!!:)

2010. szept. 13. 11:04
 8/46 anonim ***** válasza:
Szia, én március 12-re vagyok kiírva. Én is itthon vagyok, mert nekem is volt már 2 vetélésem. 29-én megyek AFP-re. Remélem minden rendben lesz. Nekem Utrogesztant kellett szednem a 13. hétig, az teljesen kiütött, de már jól vagyok. A sok pisilési ingeren kívül, meg hogy időnként fáj a hasam picit nincs más tünetem. És Te mit érzel? Hogy vagy?
2010. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Utrogestan-t nekem is felírt a nőgyógyász,én sem voltam tőle valami jól:)
2010. szept. 13. 11:13
 10/46 anonim ***** válasza:

Én az AFP előtt elmentem 4D UH-ra, hogy megnyugtassam magamat. Pláne, hogy másnap derült ki, hogy a genetikai UH majd csak a 19. héten lesz. Így már láthattam a babámat, és a szonográfus szerint minden rendben van vele. Féltem kicsit az AFP eredményektől, arról sajnos eddig jót nem hallottam. De így, hogy láttam a kicsikémet, így nyugodtabb vagyok már.

Nálam a 13. héten elmúltak a rosszullétek és a puffadás is, azóta jól vagyok. (Bár kb. 2-szer hánytam menet közben, de az még belefér.) Most már szépen gömbölyödik a pocakom, és a múlt hét óta érzem a picúrt mocorogni. :)

(2011.február 21. kismama)

2010. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!