Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki Ausztriában szült?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és Ausztriában fogok szülni,minden infót várok olyan kismamáktól akik ott szültek!
2011. okt. 30. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tudni?

Bécsben született a kislányom,2009-ben.

2011. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden érdekel!Dokik,nővérek,ellátás!Egyedül voltál a szobában?Be kellet előre jelentkezned a kórházba,hogy ott akarsz szülni?
2011. okt. 30. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,be kell jelentkezni egy kórházba ahol szülni szeretnél.

Kb 4 hónaposan,idöpontot kb 3 hét múlva kapsz.Amit a kórházból kapsz kiskártyát mindig magaddal kell hordanod a Mutter-Kind Pass-al együtt.Èn a 17.kerületbe voltam bejelentkezve.Sajnos gondog voltak,így az AKH-ban csádszároztak 10 héttel korábban. Az elsö gyermekemmel is császároztak de öt Magyarországon. Volt különbség a 2 mütét 2 között.Itt nem fogadhatnak el sem ajándékot,sem pénzt.Mégis normálisak.Mi 3-an voltunk egy szobában,(AKH),mivel ez olyan szoba volt ahol babák nem voltak,volt TV is. Szekrény zárható,napi 3xétkezés,bár én nem ehettem,a többiek nagyon megvoltak elégedve.2 barátnöm is itt Bécsben szült,ök is elégedettek voltak.Sok szerencsét!

2011. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ az teljesen nem világos,hogy milyen időpontot kapok.A szülésre?Mert hát ugye azt pontosan nem lehet tudni.Most vagyok 5 hónapos remélem azért még nincs késő,hogy bejelentkezzek.
2011. okt. 31. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Most kell bejelentkezned a kórházba. Elsönek hívd fel a kórházat,mondd hogy ott szeretnél szülni,ha van még helyük,adnak egy idöpontot.Ott is megvizsgálnak,ezek után kapod ezt a bizonyos kártyát.
2011. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!