Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kívül, aki most 5 hetes terhes?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6 hetes vagyok.Van valami kérdésed vagy csak beszélgetni szeretnél?
2022. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Szia! Beszélgetni szeretnék. Nálam még nagyon friss a helyzet. Tegnap délután csináltam az első tesztet, ami pozitív lett és, ha jól számolom, az ötödik hétben vagyok (4+3) A biztonság kedvéért ma reggel is csinàltam egy másikat- ez szintén egyértelműen pozitív. Persze nagyon örülünk, terveztük a babát, pár hónapot vártunk rá, de ez még annyira az eleje, hogy elbízni se szeretném magam. Talán könnyebb, ha közben van kivel beszélgetni róla, aki hasonló cipőben jár. 🙂
2022. márc. 20. 14:47
 3/69 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem, hogy ez az első terhességem. Nálad mi a helyzet? :)
2022. márc. 20. 14:50
 4/69 anonim ***** válasza:
69%

Értelek.Persze én se akarom magam elbízni.Én már voltam ultrahangon és petezsákot is láttunk.Hamarosan kiderül hogy van e valaki a petezsákban.

Nagyon reménykedünk hogy minden rendben lesz.Mi is már rég vártuk a csodát.

2022. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:

Nekem is első babám lesz ha minden igaz

#4

2022. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben zajlódjon. Én a hét elején fogom felhívni a dokit. Kiváncsi vagyok, mikorra javasolja az első látogatást. Na meg arra is, hogy mikor jönnek (ha jönnek) az első rosszullétek.
2022. márc. 20. 14:57
 7/69 anonim ***** válasza:
81%

Nekem még semmi rosszullétem nincs amit kicsit furcsállok dehát nem vagyunk egyformák.Lehetnék még mondjuk.Annyi hogy fáradékonyabb vagyok,este hamarabb alszom el,nőtt az étvágyam.Más pont az ellenkezőjét tapasztalja mint én.

Minden terhesség más az is biztos.Mellem enyhén érzékeny de az se mindig.

Szerintem ha hívod az orvosod akkor kb 2 hét múlva fog ultrahangra hívni.

2022. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jó kívánságot!Én is remélem hogy nálatok is minden rendben lesz!
2022. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

Én is most 5 hetes vagyok, múlt hét vasárnap kellett volna megjönnie :) Erős pozitív tesztjeim vannak, és egyelőre sehol vérzés :D


Annyi különbség, hogy nekem ő már a kettes számú baba lesz :D Az első terhességemnél a 6. héttől (de így konkrétan napra pontosan 6+0 naptól) kezdődtek a rosszullétek. Kicsit félek, hogy milyen lesz úgy egy másfél évessel, ha közben hajnalban velociraptorosat játszok a vécében, de valahol bízom benne, hogy most megúszom, elvégre ahogy mondjátok ti is, minden terhesség más :D Annyi biztos más, hogy a mellem most semennyire sem fáj, ami ilyenkor már iszonyúan sajgott a lányommal, és ennek azért kifejezetten örülök, mert még szopizik.


Én április 11-én megyek orvoshoz, akkor leszek pont 8 hetes. Szerintem _sokkal_ előtte nem igazán éri meg elmenni, bár én is rettenetesen izgulok. Oké, hogy második, de nyilván ugyanúgy aggódok, hogy minden rendben legyen :)

2022. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha van kedved, néha írj egy egy helyzetjelentést. Lehet idővel többen is csatlakoznak a beszélgetéshez :)
2022. márc. 20. 15:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!