Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken lesz két hete, hogy...

Pénteken lesz két hete, hogy kiírtak táppénzre, mehetek már holnap (csütörtök) a táppénzes papíromért vagy csak pénteken adják ki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 10:19
 1/4 Andika82 ***** válasza:

Szia!

Nekem soha nem adják oda egy nappal előbb sem. Azt mondják azért mert terhes vagyok, és bármikor kórházba kerülhetek, és arra az időre nem adhatnak táppénzt, és ha leadod a papírt az gáz.

Boldog babavárást, szép ünnepeket.

2008. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kéthetente megyek a házidokihoz,mindig ugyan akkor.Szoval te is péneken menjél!!
2008. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Engem a nőgyógyász vett fel táppénzre már a 10. héttől és hozzá is járok a táppénzes papírért. A munkahelyemen minden hó 25-ig kell leadni a papírt. Én mindig csak havonta egyszer megyek úgy hogy 25-ig le tudjam adni. Nem járok 2 hetente, mondták is, hogy nem fontos egyszerre is ide tudják adni, előre viszont én sem kaptam meg soha. (nehogy közbe valami baj legyen) Mindegy mikor mész érte mert de jobb minél később, mert addig a dátumig számolják el a pénzedet. Nekem volt hogy teljes hónapra kaptam, volt hogy kevesebb mint egy hónapra.


32 hetes pocis

2008. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én három hetente jártam elösször,aztán azt mondták négy hetente ráérek,és így is megyek!Pénteknél elöbb biztos nem kapod meg!
2008. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!