Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogy nem vesszük...

Létezik olyan hogy nem vesszük észre a terhességet?

Figyelt kérdés
Tényleg van ilyen vagy én voltam most ilyen figyelmetlen... Egyszerűen nem tudom elhinni... Multheten voltam terhesség megállapításon mert január végén volt utoljára mensesem. Viszont kiderult hogy közel 20 hetes várandós vagyok. Az orvos jól le is szúrt amiért nem vettem észre... Létezik ilyen? Vagy tenyleg én vagyok ilyen felelőtlen? Nagyon rosszul érzem magam ez végedt... Köszönöm!...

#terhesség #figyelmetlenség #nőgyogyasz #Nemvettemeszre #Rosszulerzemmagam
2022. márc. 21. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Van aki akkor veszi észre, amikor szül. Ezzel szemben már előnyben vagy.

A doki meg feleslegesen szúrt le, hiszen ha menstruáltál eddig honnan kellett volna tudnom..

Édesanyám is sokáig vérzett mensiszerűen velem és tesómmal is, bár ő tudott a terhességről de ha akkor ott nem csinál tesztet ő se tudta volna.

2022. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha januar vegen volt utoljara menzesz akkor hogy nem gondoltal terhessegre?
2022. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!