Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik még rajtam kívül...

Létezik még rajtam kívül olyan anyuka, akinek 1 terhessége volt, és 1 gyereke van?

Figyelt kérdés

Néha olyan furán néznek rám a dokik, amikor szóba kerül. Mintha nem hinnék el..

Se abortusz, se vetélés..

Igaz, hogy 1.5 év volt, mire megfogant, de meg is született.

És itt be is fejeztük a gyerekgyártást egyéb okokból.


Valahogy olyan csodabogárnak tartanak néha emiatt..


2021. márc. 5. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Én is ilyen vagyok, de rám még soha nem csodálkozott senki emiatt.
2021. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, senki nem csodálkozik rajta. Gyakori az abortusz és a vetélés, de azért nem annyira, hogy hihetetlen legyen ha valakinek nem volt.
2021. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Jelen. És nem is lesz 2. Plusz első hónapban osszejott! Hát tény h nem sok ilyen van a kornyezetemben sajnos sok ismerősömnek volt vetélése.
2021. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is eddig 1 terhesség,1 baba. De senki nem csodálkozott rajta
2021. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is 1 terhesség 1 baba van, még. Tervezzük a tesót. Soha nem csodálkozott ezen senki.
2021. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
2 terhesség 2 baba és én is érzem, hogy ez elég ritka. A közeli környezetemben 3 vetélés, 2 terhességmegszakítás a magzat élettel összeegyezhetetlen betegsége miatt és 2 nem várt terhesség miatt, 1 halva születés volt. Emellett 4 rokonom/ismerősöm próbálkozik évek óta és 1 rokonomnak olyan súlyos komplikációk léptek fel a császár során, hogy nem lehet több terhessége. És ezek mind az én első terhességem óta, azaz 4 éven belül.
2021. márc. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
4 várandósság, 4 baba. 😊
2021. márc. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
3-3 es nem szokott szoba sem kerulni az esetleges vetelesek szama, max a szules modja.
2021. márc. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon sokan küzdenek a babával, harminc felett már általános a dolog, 30 alatt még annyira nem feltűnő, de nem azért, mert kevesebb a gond, csak sokan 30 felett vállalnak gyereket és akkor derül ki..


1 terhesség, 1 baba nekem is.


Abortusza is több embernek volt, mint gondolná az ember, én pl 25 évesen tudtam meg, hogy anyámnak is volt, aki a mai napig bánta, de nem tudta eldönteni ki az apja, így nem merte megtartani..

2021. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2 terhesség 2 gyerek, ráadásul rögtön összejött mindkettő 32 és 33 évesen
2021. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!