Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kiadós nagytakarítás...

Egy kiadós nagytakarítás beindíthatja a szülést? Nem megerőltetően, csak folyamatosan mozgásban?! :-)

Figyelt kérdés
10napom van a kiírtig, de már annyira fáj mindenem, hogy sokkal jobban örülnék neki, ha beindulna, és kibújna a kis pocaklakó...
2010. szept. 14. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

hm. lehetségesnek tartom.


én szobaton ablakot pucoltam és hajnalban jöttek a fájások. reggel nyolckor elment a víz (1 ujjnyi voltam) 10.40-kor megvolt a baba (a 36+5-napon. 2370 gr és 49 cm volt, úgyhogy a tesónál már nagyon fiugyeltem hogy semmi megerőltetőt ne csináljak a koraszülés elkerülése végett. aztán meg majdnem túlhordtam a tesót,na akkor meg már minden marhaságba belefogtam hogy elkerüljem az indított szülést....)

2010. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rossz lehet,de ne haragudj a gyerek az első.nem véletlenül kell addig bent maradnia a pocakban,amíg lehet.
2010. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen praktika beindíthatja szülést, ha a gyerek felkészült ár, hogy kibújjon:) Ha még nem áll készen, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem indul meg:) Tapasztalat:)
2010. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem :(
2010. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, köszi lányok, sejtettem, hogy valami hasonlókat fogtok írni. Igazából 2 költözésen és egy full tatarozáson vagyok túl a terhességem alatt, és azt hittem ilyenkorra már régen meg lesz a kicsi annyi ugri-bugritól... igazatok lehet, ettől nem fog jobban sietni :) miért is kérdeztem butaságot...
2010. szept. 14. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Nalam hala Istennek nem inditotta be. 37 hetes voltunk, amikor koltoztunk. Egy 120 nm-es hazba. Gondolhatod, hogy ott mennyit takaritottam es mennyit pakoltam, mire minden a helyere kerult es minden tiszta lett. Raadasul nem mertem aprankent csinalni, mert feltem, hogy a baba hamarabb megerkezik, mint ahogy mi befejezzuk a koltozest.

Strapa ide, vagy oda, a fiam kivarta az idejet.

2010. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is pont így gondolom, mint te. Simán kibújhatna mondjuk a 38. héten.. Most a 35.-en vagyok, de néha már sok.. egész nap mozog szinte megállás nélkül, minden mozdulata fájdalmat okoz. Hatalmas a hasam, le akar szakadni. Járni alig bírok a szeméremcsontom miatt. Aludni szintén nem tudok, mert minimum óránként pisilek. A fekvés, semmittevés nekem nem megy, úgyhogy így is túlpörgetem magam. Eddig kádban fürödni sem mertem, most pedig már áttértem arra.

A fél terhességem házfelújítással telt. Parkettát bontottam, csempét vertem, pakoltam, pörögtem szóval mindent megcsináltam (kivéve a nehéz bútorok emelgetése). Pont tegnap pucoltam ablakot, ma pedig a fürdőszoba kövét sikáltam.. De tuti, érzem, hogy még a 40. héten is egyben leszek..

2010. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: együtt érzek, mondjuk én a gerincfájdalmaim miatt (tavaly volt egy becsípődésem és kissé kiújult) is ki vagyok már, meg kb 2 hete leszállt a pocakom és eszméletlenül húzza. de sajnos a takarítás nem jött be. ma megpróbálom a fürdőzés utáni szexet, nem tudom hogy fog menni, mert mióta terhes vagyok nem szexeltünk mert fájt, remélem már nem fog :) megírom ha bevált, ígérem! :D kitartás!
2010. szept. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!