Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tavaszi nagytakarítás! Ti mit...

Tavaszi nagytakarítás! Ti mit csináltok meg ilyenkor, amit máskor nem nagyon szoktatok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy ajtók-ablakok lemosásra, elhúzni a kanapét, hogy mögötte is kitakarítsatok stb :)
2011. márc. 25. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ablakmosás,téli ruhák elpakolása


ennyi.nem vagyok tisztaságmániás,az összes bútor dögnehéz,én ugyan el nem húzom

2011. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ablakpucolás, redönyök lemosása, erkély, kamra rendbe tétele, függöny mosás, szőnyeg pucolás.
2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 13,58-hoz pluszban: szekrények, egyéb bútorok áttörlése először kicsavart szeres ruhával, majd rögtön szárazzal. (Én bent a szobában dohányzom). A rökamét kihúzom a helyéről és ott is felporszívózok. A bútorok maradnak ahol vannak.
2011. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem csak hétvégén van időm takarítani. Múlt héten vasárnap letöröltem a polcokat, rendbe raktam felületesen mindent, porszívóztam. Most belül is rendet fogok rakni, még egyszer letörlöm a polcokat, tévét, elhúzom az ágyat, felporszívózok és kész. :D

17/L.

2011. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a hűtőt szoktam elhúzni, és mögötte is felmosok, valamint az összes szekrény tetejét letörlöm, kihúzgálni nem is tudnám. Szőnyeget kiviszem kiporolni.
2011. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem viszonylag könnyü dolgom van mer be van osztva a házimunka, a tesómé az alsó szint az enyém a felső.A szobákban kitárom az összes ablakot, kiviszem a szőnyegeket összepakolom az összes díszt egy dobozba és kiviszem az erkélyre, leveszem a függönyöket, beteszem a mosógépbe, megpucolom az ablakokat, leszedem a pókhálókat, áttörölgetem a mennyezetet (fa), letörölgetek, elhúzom a szekrényeket összeporszivózok, visszahozom a díszeket letörölgetem és visszapakolom,visszateszem a függönyöket,felmosom a padlót. Fürdő,wc:lepakolom a polcokat letörölgetek,visszapakolom és az összes üveget letörlöm, visszateszem őket,megpucolom a tükröt,lemosom a csempét, levizkőtelenítlek(zuhanykabin+mosdó),megpucolom az ablakot(a függöny a szobiakkal is mosható)felteszem a függönyt,összeporszivózok, felmosok. Lehet hogy kicsit túl alaposnak tartjátok de így még a szekrények mögött is kibír egy évszakot minimum.
2011. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!