Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó mensimtől számítva...

Az utolsó mensimtől számítva kb 9 hetes lehetek. 7 hetesen voltam dokinál aki 16 mm petezsákot látott de mást nem ( hasi ultrahangon). Az embrió hasi ultrahangon mikor látható ?Nagyon félek nem akarom elveszteni

Figyelt kérdés

#terhesség #Petezsák üres
2022. márc. 25. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár hasi uh-n tényleg nehezebb megtalálni az embriót de 7 hetesen nem hogy már látnia kellett volna, hanem szívhangnak is kellett volna már lennie. 16 mm-es petezsák ha üres akkor sajnos üres is marad.
2022. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem mindenkinél egyedi, hogyan fejlődik. Lehet később volt a beágyazódás, mint sejted.

Nekem ez volt, kiindulópontban jó lehet:

4 hét+ 0 nap: pozi teszt

5 hét + 3 nap: petezsák

7 hét+ 3 nap szívhang (hüvelyi uh-val)

10 hét+3 nap: első hasi uh-m

2022. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is volt ilyen, üres maradta a petezsák.


15mm felett már kivehető szikhólyagot kell legalább latni benne.

Gondolom visszahívott, 2 hét utan szokott ebben az esetben kontroll lenni.


2! Te pedig ne mondj már hülyeségeket. Nem egyedi, hogyan fejlődik. Az első 12hétben minden gyerek egyformán fejlődik.

7hetesen nálad is szívhang volt, ahogy irod....

A kérdező 7 hetesen üres petezsákkal rendelkezett.


Mind a 3 terhességemnél 7 hetesen mentem dokihoz. Az elsőnél és a 3.nál 11 illetve 13mm-es embrió volt már. A 2.nál pedig üres maradt az akkor 17mm-es petezsák.

Nem akarod elveszíteni. Ha üres a petezsák, akkor nincs is mit elvesziteni, hisz nem alakult ki benne semmi. Amúgy sajnos az élet nem kívánságműsor :(


Mikor mész legközelebb orvoshoz?

2022. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen később volt a beágyazódás mivel február 16 kellett volna megjönnie 21 .-én teszteltem és nagyon halvány pozitív volt majd 3 nap múlva lett csak erősebb .
2022. márc. 25. 09:14
 5/14 A kérdező kommentje:
1 hét múlva megyek. Az a furcsa hogy minden nap hányok és semmit nem tudok megenni csak gyümölcsöt melleim is feszülnek és nagyon fáradt vagyok
2022. márc. 25. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Hüvelyi UH nem is volt? Amikor hasi ultrahanggal nem nagyon látnak valamit, akkor szoktak hüvelyit csinálni, legalábbis nálam így volt. 7 hetesen hüvelyi UH-n már biztos látott volna embriót, sőt már szívhang is van, szóval vagy a hasi ultrahang nem volt alapos és pontos vagy pedig sajnos nem élő a terhesség.
2022. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek sajnos akkor is megmaradnak még egy darabig ha nincs embrió.

Erre sajnos nem szabad alapozni.

Én elég nagy túlsúllyal rendelkezem, nekem is hasi ultrahang volt, sajnos nekem sem volt embrió. Vetélés lett a vége.

Azt gondolom látta volna ha van ott valami...

Sajnálom

2022. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hasi uh-t csinált?!
2022. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert mondjuk nincs mindenhol hüvelyi uh?!


Nekem sem csináltak, pedig ott is ugyan ezt láttak kb.


A hányás nekem is megvolt ugyan úgy. Engem a 10.heten műtöttek, műtet után 3 nappal múlt csak el.


3#

2022. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Normálisan nem tudsz válaszolni csak lekezelően?
2022. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!