Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi ultrahangon látható...

Hasi ultrahangon látható lenne, ha fennállna a koraszülés veszélye?

Figyelt kérdés
Elég sokat keményedek, tegnap és ma fájdogált is kicsit a derekam, a hasam. Ma voltam 4d ultrahangon, mindent rendben találtak, megfelelő a méhlepény állapota, a magzatvíz mennyisége, babával minden rendben, fejvégű fekvésben van. Viszont a tüneteim miatt aggódom, nehogy gond legyen. Ha fennállna a koraszülés veszélye, hasi ultrahangon látnának erre utaló jeleket? A méhszájamat két hete nézte az orvosom, akkor teljesen zárt volt.

2020. okt. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem látnák.

Egyébként a 20.héttől keményedtem és voltak fájdalmaim, aztán 41+1re indítottak.

Pihenj amennyit tudsz és sok magnézium. Jó egészséget

2020. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Bizonyos okokat látnának, bizonyosakat meg nem.

A lepény öregedése, a méhszáj nyílása, a kevés magzatvíz ki van zárva, nyilván.

De mivel egy szülés beindulásának ezen felül ezer meg egy oka lehet, nyilván nem zárható ki semmi sem.

2020. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hanyadik hétben vagy. Én a 24. héttől keményedek változó mértékben, hol többet hol kevesebbet. Egy rosszabb napomon bőven túlteljesítem a 10-12-t ami normális lenne.

Most 34. hétben járok ez azóta sem változott, a méhszáj még mindig 3000. Szerintem ez alkati kérdés is. Nekem ráadásul se a fekvés se a töménytelen magnézium sem segít, többet próbáltam. Ha olyan napom van csak jönnek a keményedések. Végig rettegtem emiatt a második trimesztert. Senki nem tudott segíteni rajtam.Mostanra már megszoktam muszáj volt.

Csak azért írtam le hogy van ilyen példa is. Valakinél bajt jelez míg másnál mondhatni természetes. Sajnos nem tudhatod előre melyikbe tartozol.

2020. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A mai napig nem tudják igazán, miért indul be a szülés. Nyilván ha teljesen nyitva vagy ilyesmi azt látják.
2020. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

2-es 4-es jól írja



Nekem reggel 39+6 semmmmmmmmmmi jele nem volt.

Voltam UH-on, flowometria


Ctg. Is


3000 méhszáj II. Fokban érett lepény..

Nulla méhtevékenység.

Jóslóm sem volt.


Azt mondták itt nem lesz egy ideig baba



Este 3h alatt lett meg az első görcs után a fiam..

2020. okt. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!