Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja Április 8ra?...

Kisnia kérdése:

Ki nem várja Április 8ra? Mikor tesztelhetek ha ovum 24 ikén volt ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Akkor tesztelsz amikor akarsz!

De fix ovu után minimum 9 nap múlva lehet értelme egy 10es tesztnek. És az sem biztos. De jobb megvárni az elmaradt mensit!

2022. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Április 9-én
2022. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 9-én tesztelnék, akkor már jelzi. Bár nekem a nemvárt előtti napon már halvány pozi lett. Nem bírtam ki, bár nekem már jöttek a terhesség első tünetei, azért is gyanakodtam.
2022. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Én minden gyermekre vágyó nőnek ajánlani tudom, hogy kezdjétek el szedni az E és a D vitamint ! Valamint a párotok is. Mi 7 hónapot vártunk a babára. 5. hónapban elkezdtük szedni mind a ketten, (NEM BIZTOS HOGY CSAK ETTŐL) de a 7.hónapban pozitív lett a tesztem. Előtte semmi vitamint nem látott a szervezetünk..(sajnos)
2022. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!