Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nő a hematoma?

Miert nő a hematoma?

Figyelt kérdés
Annyira el vagyok keseredve mar 2x is vereztem hematoma miatt eleg ijjeszto rendes… volt egy 10x10mm hematomam amit az elso verzes utan allapitottak meg. Utana volt meg egy verzes. Ma 7hetes terhes vagyok es megneztek mi van a veromlennyel es nagyobb lett :( pedig azt hittem kiurult ennyi verzestol:( az orvos meg egy barom kb lerazott kertem idopontot mashoz maganba de addig is esz a fene h miert van ez?! Hogy lehet h urult es megis nem hogy kisebb hanem nagyobb :( nagyon szomoru vagyok es aggodom
2022. márc. 30. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, a magánorvos mit tud csinálni a hematómáddal?
2022. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert kap utánpótlást egy kis éren keresztül. Több vér ment bele, mint amennyi ürült. Majd ahogy nő a baba, egy idő után el fogja nyomni azt az eret. Addig csak reménykedni lehet és feküdni.
2022. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem lehet mit csinalni, a maganorvos sem fog tudni, csak remenykedhetsz. A maganorvos max. jo penzert mondja, hogy szedjel rutascorbint ( ne tunjon ugy, mint aki semmit nem csinalt), ami egyszeru C - vitamin, es enyhe erosszehuzo hatasu, de ez nem oszt nem szoroz a terhessegben.
2022. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azert megyek maganorvoshoz h csinaljon vmi nem vagyok hulye jajj Istenem… azert megyek magamorvoshoz, mert ez a f.szfej aki ma bent volt a korhazban annyit mondott “hematoma, 15x10 mm”. Majd felallt es mikor feltettem a kerdesemet kisetalt az ajton a valla folott visszakialtva h “nem vagy mindentudo” es kiment. Na, ezert megyek maganba… egyebkent azt kerdeztem h mennyire van kozel a mehlepenyhez.
2022. márc. 30. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
7 hetesen nincs mehlepény.
2022. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy öntudatos kismama aki mindent jobban tud az orvosnál. A neten összeolvasni. 😂
2022. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amit tenni tudsz hogy szigorúan fekszel. Csak pisilni meg furdeni kelsz fel és el kezded szedni pl a rutascorbint.
2022. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy ne lenne?😂😂😂 jaj na jo hagyjuk… megragadtatok a lerdesem lenyeget
2022. márc. 30. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Úgy, hogy nincs. Chorion van.
2022. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De van, csak meg nem erte el a “vegleges” formajat es funkciojat…🤦🏼‍♀️
2022. márc. 30. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!