Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma vérzés sokáig tart?...

Hematoma vérzés sokáig tart? Lehet hogy egyszer van egyszer nincs?

Figyelt kérdés

8 A te válaszod:

Én 6+2 napos voltam, amikor bementem az ugyeletre vérzéssel. Kiderült, hogy hematoma. Szigorú fekvés. 3napig vereztem utána mentem saját orvoshoz, azóta a 8.hetben vagyok kétszer volt olyan napom, hogy rózsaszín volt a wcpapír. Remélem csak a hematoma ürül, azt mondták többször lehet verezgetés és csak akkor menjek az ugyeletre ha a bokamig verzek. (Tavaly volt vetelesem, görcs nélkül és egy pötty vérzéssel 9hetesen,ugy hogy izgulok egy kicsit)


Jövő héten megyek vissza magán dokihoz. Remélem minden rendben van. Eddig sokszor volt hányingerem is és most pár napja nincs. Ez probléma lehet?


7,8 hetesen lehet hogy már feszül és szúr a has ahogy nő a méh?



2022. márc. 19. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a 10. Héten vagyok. Még mindig barnázok, újabban görcsölök. Szintén hematoma.

Sokat aggódom, hogy minden rendben van-e. Most este sajnos megint sok jött.. :(

2022. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy vagy?

A vizsgálatokra el tudsz menni? Ha pihenek akkor nem barnázok, de ha autóba ülök, mert mennem kell laborba meg orvoshoz, akkor kevés, hajszálvekony barnazasok vannak. Tök parázom. Holnap megyek vissza a nőgyógyászhoz is.

A melleim már nem feszülnek, mint eddig. Nem tudom most mit gondoljak.

Mindenki mondja nyugalom, minden rendben lesz, de attól meg bennem van a félsz.

2022. márc. 22. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, miujsag veletek? Ugyanebben a cipoben jarok :( es elegge felek
2022. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! A hematomam felszívódott. Dupfastont szedek, vagyis most csökkentve abbahagyom. A szánolasok alapján 13 hetes vagyok, de a fejlődés szerint 14 hetes. Izgulok a dupfaston abbahagyása miatt. Remélem nem lesz probléma, bármi színes folyás. Van ezzel kapcsolatban tapasztalat? Veletek mizu?
2022. ápr. 25. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikorra szivodott fel a hematoad es mekkora volt?

Ne aggodj semmi baj nem lesz a progeszteron elhagyasatol, a termeleset mar atvette a mehlepeny:)

2022. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10hetesen szívódott fel. A méretét nem tudom, nem volt a lapon az ügyeleten nem írták fel. Az orvosom meg annyit mondott, amikor mentem, hogy minimális.
2022. ápr. 25. 15:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Továbbra is pihenek. Ha már elmegyek sétálni vagy kimozdulok egy keveset, tényleg keveset valamiert hajszál vékony barna csík jelenik meg. Többször voltam vele ügyeleten. Nem láttak semmit és az orvosom is azt mondja minden rendben. Tegyék vegyek, pihenjek le ha úgy érzem fáradt vagyok. Hát ezek után nem igazán tudom mi tévő legyek.

Vajon miért van ez a hajszál vékony barna de tényleg egy vékony csík aztán semmi. Kb 2 hetente. Nem is tudom.

2022. ápr. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!