Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy ... ?

Figyelt kérdés

2 hete késik. csináltam 2 tesztet . mindkettő erős 2 csík.

bejelentkeztem nőgyogyászhoz.

voltam is kézzel vizsgált. semmi uh mert nem ott csinálják az ultrahangot.

így elküldött ultrahangra . azt mondta kb 5 hetes terhes lehetek de a terhesség csak valószínű . de ezt kézzel nem tudja megállapítani rendesen ezért mindenképp uh vizsgálat. 1 hét mulva .. most addig kételyek között vagyok :(

tünetek : derék fájás , alhasi fájdalom főleg a jobb oldalt. némi éhmelygés, sokat kell mosdóba mennem .

Még egy hétig bizonytalan ... :(



2022. márc. 30. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges bizonytalannak lenned a terhesség tényében, hiszen van 2 pozitív teszted is, illetve az orvos is azt mondta.

Abban lehetsz bizonytalan, hogy élő-e a terhesség, ami majd az ultrahangon kiderül.

2022. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem . konkrétan nem mondta . csak hogy valószínű de ezt kézzel még nemtudja tapintani. épp ezaz. nemtudom hogy most mit gondoljak .. nagyon szeretném a babát de míg nem látom és nem tudom hogy mi lehet vele addig reménytelennek érzem így..
2022. márc. 30. 16:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen mi nem tudunk segíteni 🤷‍♀️ Olyan dokihoz kell járni akinek van uh gépe, sosem voltam olyannal akinel nem volt🤷‍♀️
2022. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nemtudtam hogy nincs neki. nem ilyen vizsgálatra voltam felkészülve . ez is egy hét volt mire kaptam időpontot . aztán még egy hét mire biztosan tudom mi van a babámmal vagy hogy egyáltalán ottvan e :/ magánba kellett volna mennem :(
2022. márc. 30. 16:46
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, magánorvos


Most sincs késő, jobb helyeken 2 héten belül fogadnak

2022. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj magán dokihoz, Pesti vagy? Én dokimnal volt már h még aznap volt hely🥰
2022. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de mégis mit kell ezen ennyire pörögni? 6 hétnél előbb úgy se látnak semmit. Pozitív a teszted: terhes vagy. Nem olyan nagyon bonyolult. Ha nem vérzel, akkor tök felelegesen pörögsz, bőven elég 1 hét múlva elmenni az ultrahangra. Utána sem lesz ám minden nap vizsgálat, utána se fogod tudni, hogy rendben van-e...
2022. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ez teljes mértékben igaz! csak nem ilyen vizsgálatra számitottam! nem sajnos nem pesti vagyok kb másfél 2 hét mire magánba fogadnak .

csak annyit akartam tudni hogy minden rendben e de sajnos 1 hét ... jobb esetben minden rendben :/

2022. márc. 30. 17:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

És? 2 hete késik, éppen 6 hetes vagy. Ha pár nappal később fogant, mint a középidő, már rögtön csak 5+. Jó eséllyel nem látott volna szívhangot és visszarendelt volna egy hét múlva, és pontosan ugyanott tartanál, mint most.

Terhességmegállapításra a 7. hét tökéletes.

2022. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk bocsánat nem teljesen értem , egy normális doki simán megállapítja a terhességet manuális vizsgálattal …


Tehát az én dokim is már a manuális vizsgálat után mondta hogy ez bizony terhesseg !


-megnagyobbodott méh

-ZÁRT MEHSZAJ !


DE!

Azt hogy elő és jó helyen van természetesen csakis ultrahanggal lehet megállapítani !


Ne aggódj kérdező nem lesz semmi baj !

Gratulálok !

2022. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!