Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy ... ?

Figyelt kérdés

2 hete késik. csináltam 2 tesztet . mindkettő erős 2 csík.

bejelentkeztem nőgyogyászhoz.

voltam is kézzel vizsgált. semmi uh mert nem ott csinálják az ultrahangot.

így elküldött ultrahangra . azt mondta kb 5 hetes terhes lehetek de a terhesség csak valószínű . de ezt kézzel nem tudja megállapítani rendesen ezért mindenképp uh vizsgálat. 1 hét mulva .. most addig kételyek között vagyok :(

tünetek : derék fájás , alhasi fájdalom főleg a jobb oldalt. némi éhmelygés, sokat kell mosdóba mennem .

Még egy hétig bizonytalan ... :(



2022. márc. 30. 16:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
épp ezaz .. de ő nem állapitotta csak hogy fent áll a terhesség de ultrahang szükséges a megállapitáshoz. remélem van mihez :( köszönöm !
2022. márc. 30. 18:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Hiába mondja hogy rendben van minden, az első trimeszterben bármikor történhet gond.

Ha már most ennyire ráfeszülsz mi lesz később?!

2022. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fennáll a terhesség akkor az vagy nem? Ne legyél már ennyire butácska.
2022. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem van mihez".


Szerinted mégis mi a lószartól lenne pozitív a teszt?

Ennyire nem bonyolult ám a dolog...pozitív a teszt --> terhes vagy.

2022. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanennyire nem lehetnél biztos benne, hogy minden rendben vele, ha ma 100% biztosra azt mondja terhes vagy. Ugyanis az első időszakban sajnos még bármi történhet akár 3 perccel az orvosi vizsgálat után is (persze később is). Erre úgysincs ráhatásod, úgyhogy kicsit nyugodjál meg szerintem,mert bele fogsz ōrülni nem csak a terhességbe, de az anyaságba is, ha ennyire kontroll mániás vagy hamis biztonságérzetet kergetsz, hiába irreális
2022. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
végülis jaa igen . rendben kösz mindenkinek :)
2022. márc. 30. 20:18
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ :)

gondoltam vissza jövök és jelzem a fejleményeket .

ma voltam uh minden rendben 6hetes élő kis apróság :)

2022. ápr. 7. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!