Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg fogok ijedni a babám...

Meg fogok ijedni a babám kinézetétől? Tényleg csúcsos feje és puffadt arca lesz, lilás bőre?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én fel voltam rá készülve, hogy csúnya lesz, aztán amikor megszületett, csodálkoztam, milyen gyönyörü. Később, a fényképeket visszanézve persze láttam, hogy ugyanolyan csúnyácska volt, mint a többi újszülött, de akkor hormongőzösen kb.szépségversenyzőnek láttam.

Érdekes dolgok ezek.

2022. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem

Én nagyon csúfnak láttam pedig császáros volt , hamar kikupalodott és egy igazi SZÉP fiú lett😄😄

2022. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..



Lesz még ma délután további haosnló is? :-D

2022. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként igen, csúcsos lehet a feje, lehet h lila lesz, vagy lesz beverzés a szemén, foltos lesz a bőre és a testén száraz lehet a bőr annyira h hámlik...

Valamelyik pár óra alatt elmúlik, valamelyik csak 1-2 hét múlva. Lehet kancsal is az elején, vagy ráncos a talpA, kis pumukli kinézetű..


De komolyan ezek bármelyik anyát zavarják...?! Ez mind mind normális, nem fogsz megijedni remélem tőle, hiszen teljesen természetes ha így néz ki egy újszülött... Készülj fel...

2022. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én sokkal rosszabbra számítottam.
2022. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megnyugodtam mikor megláttam, hogy ránézésre minden rendben van vele, megvan keze lába, egészségesnek néz ki, és vörös fejjel jó hangosan ordít.

Utána vettem csak alaposan szemügyre, és gyönyörű volt. Kerek fejecske, fülig érő fekete haj, kíváncsi tekintet, csücsöri szájacska, pisze orr. Jó, picit puffadt volt, de ez szerencsére normális, 2 nap alatt lemegy.

2022. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom miről beszélsz. Az én kicsimnek sem csúcsos feje, sem lila bőre nem volt. Gömbölyű volt az arcocskája, de azért puffadtnak nem mondanám. Gyönyörű volt, mikor megszületett, mint a többi édesanyának a saját gyermeke.Pár nap múlva besárgult. Akkor a színe már kevésbé volt szép. :)
2022. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Mikor megláttam, annyit mondtam, "de szép". Kerek feje volt, és normális színe (1 pillanat alatt lett lilából normál szín, férjem látta).
2022. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vákuummal született a fiam, na ott tényleg volt csúcsfej, férjem azt hitte meg fog halni vagy minimum agykárosodása lesz. Észre se vettem akkor, csak hogy kire hasonlít a szeme, álla, szája. Nekem gyönyörű volt akkor is.
2022. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nézz meg pár szüléstörténetet, és készülj fel lelkileg, hogy igen, az újszülöttek csúnyák lehetnek eleinte. A kisállatok is csapzottan érkeznek a világra. Aki nem láthatta így a babáját, annak valamilyen komplikáció lépett fel a szülésnél valószínűleg, úgyhogy annak örülj, ha láthatod ebben az állapotában. Nekem sürgősségi császárom volt altatásban, aztán nagy vérzés miatt még egy sürgős műtét volt pár órával a császár után, szóval nálunk nem volt mellre tevés, vagy aranyóra, apával vagy más rokonnal sem, mert mire beértek a kórházba, már megvolt a császár. Én már csak fürdetve, pólyában láthattam először a kislányom, és még egy fényképünk sincs az első pillanatairól. Persze lehet jobb is, mert pont azért lett császár, mert leesett a szívhangja, és ki kellett gyorsan venni. Nem rémisztgetni akarlak ezekkel, ez csak tényszerűen a mi történetünk.
2022. ápr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!