Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki nincs...

Van olyan ember aki nincs elájulva Selena Gomez kinézetétöl?

Figyelt kérdés
rajtam kivül
2011. aug. 21. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Ja, én. A feje olyan, mintha egy fakanálra egy narancsot tűznél...
2011. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Én azt gondolom róla hogy egy átlagosan helyes kislány. Tudom hogy korban nem kislány, de az arca olyan mint egy 11 évesé, nem csúnya, de semmi nőiesség nincs benne, alakra csinos, de valahogy kislányos az egész lányka.


Azaz, amikor azt írják róla itt a pasik kommentekben hogy "szúrnám" hát akkor elképedek hogy mennyi a pedofil :(

2011. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb ember ilyen. Helyes kislány, szóval majd ha nő lesz, véleményt mondok róla úgy is.
2011. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Engem egyszerűen nem tud érdekelni.
2011. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes csaj, de van nála szebb is. Az alakjában meg nincs semmi különös, tök átlagos, vékony. Ez a véleményem.
2011. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

aha,én :D

olyan feje van mint egy mókusnak,de komolyan

rühellem

ráadásul a hangja is csinált -.-

2011. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

"Azaz, amikor azt írják róla itt a pasik kommentekben hogy "szúrnám" hát akkor elképedek hogy mennyi a pedofil :("


Úristen.. Aki elmúlt 14, arra nyugodtan mondhatják, hogy szúrnák, és attól, hogy az arca kislányos, senki nem lesz pedofil, mert bejön neki... Én meg azon képedek el, mennyi a fogalmakat értelmezni nem tudó ember.


Egyébként szerintem sem olyan marha szép, láttam már szebbet is.

2011. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
engem kifejezetten irritál a pofázmánya. De tényleg. Az utcán egy csomó szebb lány jön velem szemben, minden nap. Az alakjában meg nincs semmi extra.
2011. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Kedves utolsó, nem értem mit úristenezel, kicsikét nagy az arcod.


Gyengébbek kedvéért: mint írtam, kinéz kb. 11-nek. Aki megkíván egy 11 éves kislányt, az ki? A pedofil.

2011. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

"Azaz, amikor azt írják róla itt a pasik kommentekben hogy "szúrnám" hát akkor elképedek hogy mennyi a pedofil :("


De bírom ezeket a kommenteket...

Mert egy 12-18 éves fiú kire írja, hogy "szúrnám"? Én meg akkor képedek el amúgy, amikor tapasztalom, hogy mennyi ember nincs tisztában a "pedofília" szó jelentésével.

2011. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!