Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 750 ft terhességi tesztben...

Egy 750 ft terhességi tesztben lehet bízni?

Figyelt kérdés

Terhességi gyorsteszt pen exkluzív, ezt árulják a dm-ben 750ft-ért, csak szeretném tudni, hogy megbízható e?

(márc.10. voltam a párommal együtt tehát lassan 3 és fél hete... megjött neki de gyengén... ma egy kicsit erőssebb volt mint tegnap de még így is karcsú... A mellei nem fájnak hányingere sem nem volt szinte, max lázasnak érezete magát a napokban néha de ez gondolom az időjárás miatt is lehet...)(az elején kb 5-10 mp ig volt bent gumi nélkül azután guimval csináltuk nem volt lyukas... kérlek normális válaszokat írjatok, esetleg tapasztalatokat hogy kehet e terhes vagy hogy az a terhességi teszt megbízható-e)



2022. ápr. 4. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az, a 300Ft-os is az lenne.
2022. ápr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Véleményem szerint minden teszt megbizható.

A vérzés jelentheti a menzeszt vagy a beágyazódást is.

Mit mutat a teszt?

2022. ápr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne megbízható?

De nem kéne berakni gumi nélkül és akkor nem kéne ide kiírni kérdést és félni hogy terhes lett-e.

2022. ápr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy többször volt ilyen... mármint neki nagyon rendszertelen a menstruációja... mert beteg... van hogy 47 napos volt a ciklusa... ugy hogy nem tudom, szerinte nem terhes mert nem érez semmi arra utalót és állítása szerint lassan 4 hét után kellene éreznie a jeleket
2022. ápr. 4. 06:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell 4000 Ft-os teszt hogy kimutassa hogy terhes e valaki vagy sem.

Nekem az 500 FT-os x-epil is kimutatta.

4 hét után mit érezne?Nagyon nincs képben.Max annyi hogy nem jön meg a menzesz de ennyi.A tünetek később jönnek ha jönnek egyáltalán mert nem mindenki hány sugárban meg ilyenek.Van akinek semmi tünet nincs és mégis terhes.

2022. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jeleket" 6, sőt 8 hét után érezne csak, üzenem neki, hogy tanuljon még mert ennyi ésszel hamarabb anyuka lesz, mint szeretne.

És neked is legyen eszed, mert ha a csaj ciklusa rendszertelen, akkor kb. kikövetkezhetetlen, hogy mikor termékeny, így bármikor baba lehet a "fél percre dugtam be gumi nélkül két centit" dologból is.

Szóval következő alkalommal dugás helyett a biológia tankönyvet lapozgassátok együtt.

2022. ápr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen 6-os így van.Van aki még 8 hetesen sem érzi magát tipikusan terhesnek.

Annyi hogy puffad és kész.

2022. ápr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebayes teszt is kimutattq.
2022. ápr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legalább neked legyen eszed hogy húzol gumit!

Neki sajnos nincs sok…

Attól hogy rendszertelen a menstruációja attól még lehet hogy egyszer nem lesz szerencsétek és becsúszik egy baba amit gondolom nem akartok meg nem is nagyon kéne még.

2022. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 6. héttől éreztem csak valami "jelet", de az sem hányinger, vagy mellfeszülés volt. Csak fáradság.

Testvéremnek első hónapban terhesen megjött rendesen a menstruációja, szóval ennyit erről. Minden nő teste másként kezeli.

Nekem a DM-es olcsó kimutatta szépen, nem az ár a lényeg.

2022. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!