Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bizhatok a terhességi tesztben...

Bizhatok a terhességi tesztben vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb egy hete voltam orvosnál,mondta hogy peteérésem van!

Azon a héten és azota is többször voltunk együtt párommal védekezés nélkül,a terhességre utalo tünetek is jelentkeztek,de a tesztem ma reggel negativ lett!

Nem szeretnék gyereket,kicsit fiatal vagyok hozzá,de nem tudom,hogy megbizhatok e a tesztben vagy inkább menjek orvoshoz,hogy ezt a negativitást ö is megerösitse!

Kérem,aki tud,segitsen!

Elöre is köszönöm!


2015. jan. 30. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bízhatsz a tesztben, mert egy hét után még semmilyen teszt nem mutat ki terhességet. Ha nem szeretnél gyereket, akkor miért nem védekezel? Főleg, ha tudod, hogy peteérésed van. Terhességre utaló tünetek pedig egy hét után nincsenek. Most lehet a beágyazódás esetleges terhesség elején. Olvasgass kis biológiát, vedd elő a 8-os biosz könyvedet!
2015. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egy hete volt peteérésed,még el sem kezdődött a beágyazódás.A beágyazódás után kezdenek terhességi tünetek jelentkezni,ami a menstruáció elmaradása után,vagy később jelentkeznek.De ha nem szeretnél babát miért nem védekezel?Komolyan!!

A tesztet az elmaradt menstruáció időpontjában legkorábban,de inkább 2-3 nappal utána végezd el reggeli vizeletből.

2015. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyám borogass!
2015. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A teszt a fogantatás után 12-15 nappal mutatja a pozitív eredményt, tehát természetes, hogy negatív a teszted.

Csak azt nem értem, ha nem szeretnél még babát, akkor miért nem védekezel?! Ráadásul mé azt is tudod, hogy peteérésed van...mintha direkt teherbe szerettél volna esni. Hihetetlen!

2015. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, és majd megjön vagy negatív a teszted, akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes.(Ha az lennél, akkor sem látna még semmit az orvos, mert pár nappal a fogantatás után nincs az az ultrahang, ami kimutatná).
2015. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De azt írtad nem szeretnél gyereket. Az orvos külön felhívja a figyelmet, hogy termékeny időszakban vagy. Majd védekezés nélkül szexelsz? Magyarázd már el, légyszíves!
2015. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!