Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik lány babát szerettek...

Akik lány babát szerettek volna, miért lányt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeretem a kisfiúkat, fárasztóak és a témáik is fárasztanak (lövöldözés, verekedés, pókember és társai, dinoszauruszok, autók). Akkor már inkább hercegnők és balett, ha lehet választani. Felnőttként amúgy bírom a férfiakat, szerencsére nem nekem kellett őket felnevelni.
2022. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez jó kérdés, őszintén szólva fogalmam sincs. Nem tudtam magam fiús anyaként elképzelni. Picit talán úgy éreztem, hogy sokkal összetartóbb, erősebb egy anya-lánya kapcsolat, még felnőtt korban is, plusz a környezetemben mindenkinek fia született, elképesztően cukik, aranyosak, de brutálisan hisztisek. Első gyerekem lány lett, második fiú. Nagyon szeretem őket, nemtől függetlenül, de az én fiamra is érvényes, hogy hihetetlenül hisztis, babaként pedig kb nonstop csak sírt😅
2022. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szerettem volna csak, hogy ha választhatok, inkább lányt választottam volna. És azért mert nekem is nagyon jó anyukámmal a kapcsolatom és szerettem volna egy kedves bújós gyereket. Megkaptam a fiam személyében. A legédesebb zsivány a Földön és cseppet sem bánom, hogy fiú lett :) Hogy felnőtt korában milyen lesz a kapcsolatunk azt nem tudom, de ha tizedennyit szoros, nagyon boldog leszek.
2022. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam helyett lányt képzeltem el annó, de nem az lett, hát ez van, nem én döntök efölött, hamar át is kattant az agyam, mikor biztos lett a neme. Már elmúlt 4, de azt mondom, így, hogy van egy lányom is, hogy könnyebben és önazonosabban tudom nevelni a fiam. Nem durváskodik, nem rombol, nem lövöldöz, mint ahogy fennebb elképzeli az egyik válaszoló. Imádom őt is. A lánykám is inkább fiús alkat, lévén, masodik gyerek. Ha majd eljön az akarat, hogy habosbabos legyen, na akkor kell felkötnöm a gatyám. 😅
2022. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukámmal olyan jó a kapcsolatom, szinte barátnők vagyunk, hogy mindig is azt szerettem volna, hogy legyen egy lányom, és ugyanolyan jó legyen a kapcsolatunk, azt hittem, hogy ezt csak lányok között lehet. Hát már most látszik, hogy a lányom teljesen más, mint mi, mégis remélem, hogy jó lesz a kapcsolatunk, de már tudom, hogy nem a nemén múlik. És most már tudom, hogy ha fiam lenne is pontosan ugyanilyen érzés lenne a szeretetem irányába, úgyhogy a következő babát csak azért remélem egy picit jobban, hogy lány lesz, mert minden ruhánk lányos :)
2022. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom megfogalmazni,miért. A férjem, és én is lányt akartunk. Lány is lett.

Több gyerek meg nem lesz,úgyhogy ennyi.

Ellent mond látszólag ennek az,hogy gyerekkoromban fiús voltam,nem babáztam,csak legóztam meg bicikliztem.

Mégsem akartam fiút,csak egy kislányt.

Abszolút kislányosan nevelem,most 6 éves. A sminkelést meg majd megtanulja a húgomtól.

2022. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézzetek hülyének, de én a Gilmore lányok miatt. 🙈 Csak remélni tudom, hogy ugyanilyen kapcsolatunk lesz, ha nagyobbak lesznek, akkor is. Most még picik. 😊
2022. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerettem volna ránézni a kislányomra és magamat látni benne😊 fiús anyaként el sem tudtam képzelni magam.

Persze fiam lett, lassan 10 éves és imádom🥰

Most jön a tesó, 9 hetes leszek. Persze kislányt szeretnék most is, de nehezen jött össze így annak is örülök hogy végre a pocakban van😅

Ha fiú lesz akkor sem bánom 😊

2022. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!