Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 ultrahang 10 napon belul...

3 ultrahang 10 napon belul okozhat problemat?

Figyelt kérdés

Mult szerdan voltam uh-n akkor voltam 7 hetes minden rendben volt de latott az orvos egy hematomat ezert visszhivott e het szombatjara h lassuk hogy alakul mert eleg nagy. En meg kozben ma hajnalban nagyon elkezdtem verezni. Nagyon szeretnek bemenni a korhazba h megnezzek mi van a babaval jol van e… de szombaton is mindenkepp elmennek a sajat dokimhoz. Csak aggodok h ennyi ultrahang esetleg art a babanak :(

Mi a velemenyetek?


2022. ápr. 5. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen arra go szoktam hogy a 8 hetes embriód fordul el hanem amikor már nagyobbak, de oké.

Ilyen marhaságokat meg ne olvasgass inkább.

Szerinted ha ez igaz lenne akkor egyáltalán ultrahangot használnának?

2022. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gondoltam*
2022. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kutatás folyik mar igen. Vannak egyes betegsegek amiket osszefuggesbe probalnak hozni az UHgal. Igen, lehet, higy van is benne valami, de egyelore ez feltételezés, semmi bizonyíték ra, es szerintem valószínűleg nem az a 2 perc okozza amivel teged most megneznek.
2022. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Miert kell lehulyezni a masikat?! Vannak errol kutatsok… es ezekrol olvastam.

Erdekes ha vki csak ugy amugy leirja h milyen sokszor volt uh-n akkor egybol ugrik ra mindenki h hu minek ennyi ne csodalkozz ha autista lesz a gyereked.

Ugy latom mindegy mit mond az ember mindig talalnak ra a mindentudo csodanyak vmi kotoszkodest, egyszer a-t mondva, egyszer b-t…

2022. ápr. 5. 18:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor ne menj, jobb elvetélni mint hogy _esetleg_ autista legyen - aminek amúgy a rengeteg kutatás mellett még mindig nem tudják az okát, mert eleve annyira széles körű a dolog...
2022. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nem értelek.

Ki hülyézett le téged?

Mindenki azt írja hogy nem lesz baj.

Most akkor neked mi a problémád?

2022. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!