Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti nem aggódtok...

Kismamák, Ti nem aggódtok nagyon a 12. és a 18. heti UH között, hogy mi van a babával? Olyan sok idő telik el a kettő között, és közben még semmit sem érzek. (14 hetes)

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom, hogy nincs semmi baja és még megvan? Hiszen még nem mozog. De biztos csak azért aggódok annyira, mert már volt két korai vetélésem.
2010. szept. 15. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy aggódsz...Ha nem érzel semmit, se görcsöket, se folyást, akkor nagy baj nem lehet. Nyugodj meg. Gondolj arra, hogy a babák nem szeretik az ultrahangot (tudományosan megállapított tény, hogy gyorsabban ver a kis szívük ilyenkor) , és hogy minden rendben van. Kívánok neked könnyű terhességet és boldog babázást.
2010. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem a 16. héten 4D-re, mert nem bírtam ki. Ráadásul kiderült, hogy még jól is tettem, mert a genetikai majd a 19. héten lesz csak. Most vagyok 17 hetes, és már nyugodtabb vagyok, mert érzem a Picurkámat.
2010. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem görcsöl a hasad nem vérzel akkor jól van a kicsi.


Én anno nem féltem mert az esküvőt szerveztem ennyi idősen.

2010. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem valahogy jól jöttek ki az időpontok.

7-én voltam a dokinál, ott megnéztük. Hétfőn megyünk a 12. genetikaira. Október elején vissza a dokihoz, úgyhogy nagyjából 2-3 hetek telnek el az uh-k között. De én minden nap nézegetném, csak sajnos nem lehet. :)

2010. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy vetélés után vagyok. A két időpont között számoltam vissza a napokat, aztán a 16. héten egyszer csak elege lett a kisasszonynak, hogy anya ilyen ideges, és egy jól irányzott rúgással bejelentkezett. :) Utána már kevésbé aggódtam, de igazán a 18 hetes uh után nyugodtam meg, hogy mindene ép. 21 hetes kismami
2010. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont ugyanígy érzem. 15 hetes vagyok, de semmit nem érzek, nem is látszik rajtam a terhesség. Én arra gondoltam, hogy elmegyek egy magánrendelésre és csináltatok UH-ot, de még eddig sikerült lebeszélni magam erről, mert arra gondolok, hogy a testem csak jelezné, ha valami baj lenne.

2010. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A babának tényleg nem jó a sok UH, meg a vele járó zaklatás, még ha nehéz is kibírni :D

Én a napokban vltam a második genetikain, 20. betöltött héttel, mert nem volt időpont korábbra. Kibírtam, igaz, marha nehezen.

DE elmentem közben a védőnőhöz szívhangot hallgatni nem is egyszer, aztán kb a 18. héttől már minden nap éreztem, hogy mozgolódik. :)

2010. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!