Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy álltok a...

Kismamik! Hogy álltok a szeméremcsont fájdalommal? Kinek mióta fáj? Mivel lehet mulasztani a fájdalmat? És hány hetesen kezdődött nálatok?

Figyelt kérdés

Én a 32.hetet kezdtem,és minden nap egyre jobban fáj:(Aludni is nehezen tudok,és átfordulni egyik oldalamról a másikra szinte kínólódás:(

Van erre valami praktikátok?Ötletetek???Köszi


2010. szept. 15. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A csontjaim a terhesség elejétől fájnak...először a farcsont, majd a csípőcsont, most meg már fáj minden csontom odalent...Esténként kattognak is a csontjaim, és nehezen megy a fájdalomtól az alvás. Én nem tudok erre semmi praktikát, csak várom a végét. :)

37 hetes kismama

2010. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Szia, nekem a 30.héten kezdődött, és még tart (35.most). Néha nagyon durván, hogy járni alig bírok. Az alvásról ne is beszéljünk, mire átfordulok egyik oldalamról a másikra, eltelik vagy 10 perc, és közben sziszegek a fájdalomtól.

Magnéziumot és kalciumot szedek (Béres, napi 1 szem), azt nem mondom, hogy segít, de legalább valamit teszek az ügy érdekében.

A dokim azt mondta, valószínű már ez lesz a szülésig.

Fura nekem ez a fájdalom, mert az első babámmal nem volt ilyen.

2010. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem is furi,mert Ő a 3. baba,és ilyet még nem tapasztaltam!

Lehet köze van ahhoz,hogy túl vagyok a 30-on?(33 évs leszek októberben)

2010. szept. 15. 12:43
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az első terhesség alatt semmi ilyen bajom nem volt. A másodiknál a 18. héten kezdődött, és tartott a szülésig :

Fura is volt nekem, hogy hova a fenébe tágulok még, alapből tök széles a csipőm, simán megszültem az első 4,35 kg-os gyereket, minek kell még tovább lazulni a csontoknak???

Egyébként én is arra gondoltam, hogy azért csak öregebb lettem időközben, biztos ez is belejátszik azért. (Elsőnél 30,másodiknál 33 voltam)

Kárpótlásul viszont szülés után villámgyorsan regenerálódtam :) Ez adjon reményt Neked is!!!

2010. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó:

És mennyivel lett a 2.baba?Mennyivel született?

Gratulálok !

2010. szept. 15. 14:54
 6/9 anonim válasza:
71%

Sziasztok! A kornak szerintem semmi köze az egészhez. Én most vagyok 35 hetes. A farcsontom már vagy 3-4 hete fáj és én is nagyon nehezen forgolódok éjjelente. A szeméremcsontom pedig egy hete fáj. korom pedig 24 és az első babával nekem sem volt hasonló panaszom se. most jön a második a tünetek újak, azt mondták csak jó ha fáj, könnyebb lesz a szülés, mert tágulok....

Bízzunk benne :)

Kellemes babavárást mindenkinek!

2010. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Irén24 ***** válasza:
73%
Sziasztok.én 29 hetes vagyok és kb 2 hete nagyon fája a szeméremcsontom a járásom is nehéz .a kálcium meg a magnézium semmit nem használ de szedem hát ha mégis jó lesz:)és igaz hogy a szülés jobb lesz mert tágulnak a csontok?
2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Snoopykutya válasza:
79%
sziasztok.én most vagyok 27hetes.énis hasonló helyzetben vagyok.derékfájás,szeméremcsont fájdalom stb.szerintem nem sok mindennel lehet mulasztani,esetleg enyhiteni lehet ha többet fekszel(ami ugyebár legtöbbünknél kizárt :D ).én próbáltam kispárnát tenni a térdeim közé, hátha az segit,de nem lett jobb.nehezemre esik a gyaloglás is sajna.nekem ez az első terhességem.
2013. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mona... válasza:
10 hetes vagyok es nekem is faj neha,sot a mehem is, es furcsallom de zoldes sarga a folyasom es felek de meg nem tudok menni az orvosomhoz mert csak 3 het mulva fogad. Lehetseges hogy van valami baj?
2019. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!