Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésig kívántatok bizonyos,...

Szülésig kívántatok bizonyos, érdekes étel kombinációkat?

Figyelt kérdés
pl:sajt kovászos uborkával,tábláscsoki kólával.

2022. ápr. 11. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem semmi ilyen kajadilim nem volt.
2022. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Az első terhességemnél úgy általában az ételeket nem kívántam. Semmit. Néha valami jobban esett, mint más, de ez is ritka volt.

Most a másodiknál krumplit ennék krumplival és tésztával. De ez nem érdekes kombináció, ez csak egy sima kívánósság a szénhidrátban gazdag ételek iránt.

2022. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ilyesmi nem volt.Inkább az volt a gond, hogy mindennek más íze volt, és nem esett jól semmi, kivéve a mangó. Mangóval és péksüteménnyel vészeltem át az első trimesztert, és végig húsundorom volt. Szülés után ettem mindent, ami elém került, úgy ki voltam éhezve.
2022. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább mindentől undorodtam. Nem kívántam semmit, mindent úgy erőltettem le.
2022. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán volt érdekes, csak mennyiségre iszonyat: fahéjas csillag. Napi több dobozzal is. A szülés másnapján rá se tudtam nézni....
2022. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Zsemle félbe vágva, benne párizsi, hozzá mérhetetlen mennyiségű kovászos uborka és legalább fél liter tej. Egy bő hónapig kizárólag ezt ettem reggelire, képtelen voltam bármi mást enni.
2022. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Extra fura dolog nem volt. Csak bizonyos ételek, amit szívesen ettem. A lányommal ez a vajas kenyér, dán szalámival, csemege uborka és piros arany. A fiammal pedig a hasábburgonya ketchuppal és a mekis csoki öntetes fagyi.
2022. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Kimchi mogyoróvajjal :D rengeteget megettem. De nekem inkább az undor volt erős: paprika, cukkini, brokkoli, káposzta. Vega vagyok, nem volt könnyű dolgom.
2022. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem
2022. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Májkrémes-hagymás melegszendvics hamburger szósszal. Két hónapig csak ezt ettem reggel-este.

Majd valami átkattant, és egész nap paradicsomot eettem áááfonyaával. aMajdkefir-fokhagymával kombó hetekig.

Az elején inkább az undor volt, húst hónapokig nem tudtam enni, akkor is rosszul lettem ha valaki mellettem ette.

2022. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!