Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bizonyos gyógyszertől /...

Bizonyos gyógyszertől / gyógyszer kombinációtól előfordulhat az, hogy az embernek rémálmai lesznek minden éjjel?

Figyelt kérdés
Scippát szedek atarax-szal együttesen úgy 6 hónapja. Körülbelül 4 hónapja minden egyes álmomat fel tudom idézni, és emellett nagyon valóságszerűvé is váltak. Nem lenne akkora probléma, ha nem álmodnék ilyen szörnyűségeket... állandóan üldöznek, késsel vágnak, kaszabolnak, az ott elszenvedett 'fájdalomra' meg felriadok. Nyugtalan vagyok minden este, félek, mi fog történni később. Összefüggésbe hozható ez a gyógyszerekkel? Hogyan tudnám a problémát kiküszöbölni?

2019. okt. 31. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezektől lehet
2019. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Frontintól lehet, többit nem tudom.
2019. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, a legtöbb pszichiátriai gyógyszer okozhat ilyesmit. Nekem minden éjszakám rémálom... Rendszeresen álmodom ugyanazt a témát, és kizárólag rosszat, nyomasztót. Azt viszont megfigyeltem, hogy olyankor a legrosszabb, ha amúgy is instabil idegállapotban vagyok. Amikor idegösszeomlás-közeli állapotban voltam, annyira élénkek voltak ezek az álmok, hogy többször is kiabálva riadtam fel éjszaka és alig tudtam lenyugodni utána.
2019. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!