Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a kimaradt...

Létezik, hogy a kimaradt menzesz után egy héttel már olyan hányingerem van, hogy alig bírok enni?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőle mi lesz később, ha pár hetesen már ilyen rosszul vagyok.

2022. ápr. 11. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Pedig készülj fel rá, hogy lehet ennél rosszabb lesz és nem csak hányingered lesz, hanem esetleg hányni is fogsz, plusz a melleid bedurrannak, fáradt leszel állandóan. Ez ilyen, de a 12. hét után már csillapodni fog. Kitartást!
2022. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen és 5. Héttől voltam a legszarabbul bő egy hónapig. Viszont nem hánytam de borzasztó hányingerem volt és enni se tudtam jókedvvel.

Azt tudom hogy 16. Héten mintha elvágták volna, még a kávét is ismét kivántam és élvezet volt enni ismét, de előtte pár hétig már sokkal sokkal jobb volt. A nehéz rész talán 1 Honap volt

2022. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyan álmos voltam, hogy aludtam volna egesznap, az agyamra köd ült. A 2. Trimeszterben viszont ismét a régi önmagam voltam
2022. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ikrekkel vagyok terhes. Már 1 nappal az elmaradt vérzés után hánytam. Először csak valami betegségnek gondoltam, mivel általában ilyen jó ritkán van, de az orvosom megnyugtatott, hogy a magas hcg miatt van ez nálam. A hányinger, hányás, mellfeszülés és csomósodás mindennapos. Emellett fáradt vagyok, de nem tudok aludni. Igazából nekem az összes tünet legkésőbb 2 héttel a kimaradt után megvolt 😅 Engem azzal nyugtat a doki, hogy 10-14. Hét után már ez jobb lesz.
2022. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából csak azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy most annyira rákattantam a babasztorira, hogy én még tüneteket is produkálok, vagy teljesen normális ilyen hamar?

De ezek szerint igen :)

Például egészen kora délutánig egyszerűen nem bírok ételre nézni jó néhány napja. Most ebéd után meg küzdök mint liba a jégen, hogy lennmaradjon aminek lenn kell.


És az alhasi szúrkálódás is teljesen rendben van amúgy?

Volt már egy várandósságom, de akkor sajnos elment a baba és nem emlékszem, hogy ennyire éreztem volna a tüneteket.


Köszi a segítő válaszokat, kicsit izgulok :)

2022. ápr. 11. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is rendben van, amíg nincs mellette vérzés. Nekem is volt vetélésem, a mostani terhességem teljesen más, eddig rendben van minden. Ha te is ezt érzed, akkor tuti minden oké. :)
2022. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megjön érzés volt sokáig, émelygés, szédülés, sírás, fáradság, aluszekonysag.


De ha semmi tünet nincs, az is normális, barátnőm 3 terhessége alatt minimális fáradság volt a legerősebb tünet

2022. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alhasi szúrkálódás normális. Ha van vérzés, akkor mindenképp látogasd meg az orvosodat. Nekem majdnem minden terhességem alatt volt vérzés, viszont orvos felügyelt engem. Általában nem volt ez gond így sem (hormont nem adott feleslegesen)
2022. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)


Még ami furcsa: úgy kirügyeztem, hogy szerintem a legsötétebb kamaszkoromban sem voltam ilyen durván pattanásos.

Gondolom ez hormonális és sokat nem tudok vele tenni, csak el vagyok csodálkozva, hogy mennyi változásra képes az ember pár hét alatt.


Nincs vérzés hálistennek, napokban tudok menni orvoshoz is, úgyhogy remélem minden rendben lesz :)

2022. ápr. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!