Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetek? 14mm-es...

Reménykedhetek? 14mm-es méhnyálkahártya benne 3mm-es echomentes felritkulással.

Figyelt kérdés

Van 2 pozitív tesztem reggeli és délutáni vizeletből is erős pozitív.

Február 25 az utolsó mensi első napja de PCO-s vagyok így eléggé hosszúak a ciklusaim.

Ma voltam dokinál ennyit látott az ultrahangon, írt fel progeszteront, 2 hét múlva kell vissza mennem.

Volt akinek ebből baba lett?

Aluszékony vagyok, sokat kell pisilnem de más tünetem annyira nincs. Illetve a napközbeni hőm mindig magasabb, reggelre le esik aztán 37,2 egész nap.

Köszönöm mindenkinek!


2022. ápr. 12. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a betegség nem zárja ki a gyermekáldást. Vagy mi a kérdés? Pozitív a terhességi teszted, nyilván van okod abban reménykedni, hogy kisbabád lesz. Mikor lett pozitív a teszted?
2022. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tegnap lett pozitív.

Sok helyen olvastam, hogy ebből nagy eséllyel lehet menstruáció is és érdekelne esetleg sikersztori ha valaki volt már hasonló cipőben és Babóca lett belőle.

2022. ápr. 12. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok a terhesség megmaradásért!
2022. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tesóm durván pco-s beteg és nekik pl osszejott a baba, szép óvodás nagy fiú már. 😊
2022. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hű, szegény dokinak esélye sem volt nagyon mást látni, annyira korai lehet a terhesség. Szerintem mindenképp reménykedhetsz. Persze bármi történhet még, de szerintem a leírtak alapján ugyanannyi esélyed van, mint bárkinek. 🤞

Első voltam.

2022. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező, hogy vagy?

Nekem márc.3 az utolsó mensi és én is épp múlt héten voltam mint te. 2,5 mm echomentes felritkulás. Ugyanúgy PCOS, hosszú ciklusok.

Éppen ma megyek vissza (sajnos nekem voltak rossz előzményeim így sűrűbben néznek).

Én rettenetesen izgulok és félek (ami tudom, most nem tesz jót), de remélem a legjobbakat.

Azt sem tudom, hogy mi a jó méret ebben az időben, még éppen nem voltam 6 hetes sem UH-n, úgyhogy még akár rendben is lehet.

Majd írj, hogy mi van veled :)

2022. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nálam sajnos nem fejlődött tovább a terhesség így be indult a vetélés, el kell hagynom minden gyógyszert, vitamint és 2 hét múlva kontroll, hogy ki ürült-e.

A többieknek a legjobbakat kívánom.

2022. ápr. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!