Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozitív teszt után a...

Ha pozitív teszt után a méhnyálkahártya nem vastagodik az rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Endometriózisom van, első pozitív teszt napján, 12.dpo-n voltam nőgyógyásznál. (nyilván még nem a terhesség miatt foglaltam az időpontot, de elmentem), 13 mm-es méhnyálkahártyát látott, méhen kívüli terhesség magas kockázata miatt behívták megint uh-ra, 16. dpo-n, még mindig nem látszik semmi, méhnyálkahártya 13 mm ugyanúgy.


Tesztek erősödnek, de nagyon lassan.

Hcg vérvételnek még nincs eredménye, de nem bírok dolgozni annyira ezen tud csak járni az eszem... Több mint egy éve várunk a babára.



2021. nov. 8. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

16. dpo-n mégis mit kéne látni?

Leghamarabb egy hetes késésnél lehet petezsákot látni...neked 2 napja késik.

2021. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom... En most csütörtökre vagy péntekre akartam időpontot kérni, mert az első orvos, aki 12.dpo-n látott azt mondta akkorra kérjek. (hozzá nem tudok visszamenni, 200 km-re lakók tőle) Normál esetben 3hét mire kapok időpontot, ezért mondtam nekik, hogy méhen kívüli terhesség fokozott kockázata miatt szeretnék időpontot. (ahogy az orvos mondta 12. dpo-n, a papíromra is ráírta hogy 7 nap múlva menjek uh-ra, méhen kívüli terhesség kizárása miatt.) De amint kimondtam a "varázsszót" hogy méhen kívüli terhesség rögtön hétfőre adtak időpontot. Hiába győzködtem hogy de nekem csak csütörtökre kell, azt mondták menjek hétfőn. Hát mentem, de nyilván most meg ideges vagyok, mert csak ugyanazt látták mint múlthét csütörtökön.


Próbálok pozitív lenni, csak nehéz azok után, hogy a meddőségi központban azt mondták csak lombik lehet, erre spontán van valami, amire csak annyit mondanak, hogy nagy a méhen kívüli terhesség kockázata, emellé endometriózissal a vetélés kockázata is 52% és az orvosok se túl pozitívak...

2021. nov. 8. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyfélkapud, ott fent van már a hcg eredmény
2021. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16. dpo-n még semmi sem látszik, nekem az orvosom mondta, hogy 20. előtt felesleges menni. Akkor is még csak 6*2 mm petezsákot láttak.
2021. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Endonál alapból azt mondják, hogy magas a kockázat méhen kívülire, ettől még ne kapj sokkot. :) Meg attól sem, hogy ilyen fiatal terhességnél nem látnak semmit.

Kezeld ezt a te kis csodádként, fordulj befelé sokat és beszélgess vele. Nyugtasd meg őt is és magadat is.

MUSZÁJ! NINCS MÁ OPCIÓ!!! Azzal, hogy agyon stresszeled és agyalod magad, csak ártasz magatoknak! Minden úgy lesz, ahogy lennie kell és kész. Nem tudsz változtatni a sorson, bárhogy is legyen, kár kicsinálnod magad emiatt.

2021. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi lett a hcg-d?
2021. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiába aggódtam. Nem duplázódott a hcg, 4 nap alatt csak 1,5x-ese lett. Telefonon már beszéltem a nőgyógyásznál, valószínűleg csak kémiai terhesség.
2021. nov. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!