Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után lett valaki...

Missed ab. után lett valaki terhes megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés
Úgy értem amíg várni kellett a következő babával, és ezt a nem biztos módszert választotta. Úgy tudom ilyenkor hamarabb teherbe esik az ember.
2022. ápr. 16. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Ha várni kell a következő babával, akkor senki sem olyan hülye, hogy kockáztasson egy újabb missed abot vagy súlyos fertőzést és normálisan vedekezik. Ugyebár.
2022. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem volt missed ab, de megszakitassal sose lettem terhes. Akkor sikerült be, amikor a naptár módszerrel próbálkoztunk élesben, de akkor már úgy voltunk vele, hogy jöjjön ha szeretne, jött is.

Utána megszakítás sokáig, de semmi se volt, most 1.5 év éles próbálkozás után teszteltem pozitívat.

2022. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!