Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhpempővel a teherbe...

A méhpempővel a teherbe esésnek úgy is több esélye van, ha a párommal megszakításos módszerrel védekezünk?

Figyelt kérdés
Illetve, ha megvan a mensim, akkor bennem szokott elélvezni, ez már 5 hónapja így van. Nem lettem még terhes. A méhpempőt most fogom elkezdeni szedni, mert cisztám van, illetve vékony a méhnyálkahártyám...

2013. máj. 11. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a méhpempő növeli a teherbeesés lehetőségét. Gondolom, ha ez valóban így van, mindenféle módszer hatékonyságát csökkenti. Ráadásul a megszakításos módszer elég megbízhatatlan, nagyon sokan esnek így teherbe. (Ha jól tudom, átlag 12-40 a Pearl indexe, míg védekezés nélkül ez a szám 80) Ha részetekről nem probléma, ha becsúszik a baba, akkor nyugodtan, de ha tényleg védekezni szeretnétek, válasszatok más megoldást, pláne ha méhpempővel kezeled magad.
2013. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha cisztád van, azt először ki kellene vizsgálni, mert hormonproblémára utalhat!


Méhnyálka vastagításra sokaknak bejön a méhpempő, nekem sajnos semmit nem ért. Ami nálam hatásos volt, az kb. fél deci vörösbor/nap

2013. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!