Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik háziorvoshoz kell mennem?

Melyik háziorvoshoz kell mennem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,most megyek első vizsgálatokra,de mivel nem a tartózkodási helymen van a háziorvosom,hanem az állandó lakcímen,így hová kell majd mennem EKG-ra és belgyógyászati vizsgálatra?Az ideiglenes lakcímemre,ahol most lakom,vagy az állandóra?
2010. szept. 15. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol a TB kártyád van.
2010. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy az az állandón van,ami messze van tőlünk:((Akkor át kell hoznom a kartonomat,ha ide szeretnék menni,ahol most lakom?
2010. szept. 15. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahoz a háziorvoshoz kell menned, ahová be vagy jelentve!

Én is máshol lakik mint ahol volt a háziorvosom, elmentem itt a háziorvosi rendelőbe, kiválasztottam egy dokit, megkértem legyen a háziorvosom, és ő átkérte a kartonom, nem kellett utaznom emiatt 250 km-t.

Jobb is hogy átkértem magam, mert bármi van mehetek dokihoz, nem kell az ügyeletre mennem, ahol azzal kezdik miért nem a háziorvoshoz mentem vagy hívtam! Na meg a háziorvos írt ki betegre, írta fel a magnéziumot stb.

2010. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, neked nem kell semmit csinálnod, csak szólni az új dokinak, hogy hozzá szeretnél járni. És akkor ő örülni fog, mert pénzt kap utánad. És intézi a kartonodat, meg mindent.
2010. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ideiglenes lakóhelyeden lévőhöz is mehetsz, tekintve, hogy oda is be vagy jelentve.
2010. szept. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon rendesek vagytok,akkor bemegyek ide ahová szeretnék járni,és ő átkéri a kartonomat.Ezt már egyébként rég meg kellett volna tennem:))Köszönöm!
2010. szept. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!