Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellemetlen szagú a vizeletem,...

Kellemetlen szagú a vizeletem, ez jelent valamit? Ha igen, akkor a védőnőhöz, a nődokihoz vagy a háziorvoshoz kell mennem vele? 30. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el valamilyen vitamint szedni? Pl. B6-ot? Mert attól is lehet.
2008. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Egyébként más tünetem nincs. Mondjuk nem akarom magamnak bebeszélni, de a teától nem lehet? Akkor van ilyen, ha azt a teát iszom...
2008. szept. 22. 10:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért aggódom egyébként, mert azt olvastam a neten, hogy kellemetlen szagú vizelet esetén lehet genny a vizeletben. Akinek előfordult genny a vizeletében, az érzett még valamilyen tünetet?
2008. szept. 22. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha genny lenne a vizeletedban, akkor ott lenne valami gyulladás is, és akkor bizony lenne más tüneted is, csípő, égető pisilés, gyakori vizelési inger ami fájdalommal jár, alhasi fájdalom. Szerintem nem kell aggódnod. Üdv 32 hetes kismama
2008. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egyszer volt ilyen a terhesség alatt (eddig), erősebb volt a szaga és sokkal sötétebb volt, mint általában. Mind a védőnőnél, mind a laboreredményemnél negatív volt minden. Előtte én mondjuk igen fűszereset ettem, lehet, hogy ez okozta. Persze én is rögtön megijedtem, de az eredményeket látva megnyugodtam, s másnap már megint normális volt a vizelet. Az is lehet, hogy vmi hormon okozza... Hogy totál megnyugodj, menj védőnőhöz, és lassan Nálad is sdékes a 3. trimeszteri nagylabor, nem? (vizelet + vérkép).
2008. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* esedékes (bocs) - előző voltam (35 hetes kismama)
2008. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél be a védőnőhöz, és vigyél vizeletet. Megnézi,és ha nincs gond, kívánom, hogy ne legyen, legalább megnyugszol! Lehet a vitaminoktól, olyan ételtől, amit ritkán eszel, de ha új teát ittál, érdekes ízesítéssel, attól is lehet. Sőt, a kávétól is! 25 hetes kismami
2008. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem volt gond a védőnőnél:)

2008. okt. 15. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!