Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megettem egy grillezett...

Megettem egy grillezett kecskesajtot lehet baja a babanak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 12:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

“ Grillezve volt, ráadásul gondolom bolti és nem faluról hozott.”


Hurrá, akkor nincs talán szalmonella, de cserébe legalább génkezelt kecse tejéből, akár tele antibiotikummal.

2022. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg a feta sajt sem ajánlott terhesen...

Nekem erről senki se szólt anno, folyamatosan azt kívántam, 2 pofára ettem a görögsalátát...

Ősszel tölti a lányom a 13-at, annyi, hogy nagyon szereti 🤣

2022. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Jó, akkor a bolti dolgok mind egészségesek, és az feldolgozóiparban csupa felszentelt jótevő dolgozik, ha ezt szeretnék hallani a véranyák. :)
2022. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasztőrözést írtam példának, nem "minden bolti" élelmiszert, nem írtam, hogy azok egészségesek mind. De értő olvasás még mindig nehéz ezen az oldalon. 😆
2022. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, akkor tartjátok magatokat az "elveitekhez", és semmit nem vesztek boltban, mert hisz tartósítószer, színezék, aroma blabla van bennük. 😆
2022. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

“ Remélem, akkor tartjátok magatokat...”


Mi ez a T/3 megszólítás? Egy viten gondolkodunk?


Nem az értő olvasással van a baj, főleg, hogy én a lepontozóknak írtam, nem neked.


Viszont az már baj, hogy csak végletekben tudsz gondolkodni, hogy van a “mi akik helyesen gondolkodunk”, meg van “ti, akik téveszmékben éltek, és még fel sem fogjátok, hogy hol nem éltek az elveitek szerint”.


Meg ha merünk kritikusan szólni a bolti dolgoról, akkor aztán ne is merészeljünk ott semmit venni, mert csak a két vélhet létezik. Bolt vagy paraszt. Kockamargarin, vagy köpüld magadnak a vajat. Ugye?


Én egyébként csak rámutattam, hogy nem minden “szent” amit boltban kapunk. Nem egyszer vannak visszahívások, most pl. a kindertojásokból volt, talán pont szalmonella miatt, de nem tudom, mert nem érint, csak fél füllel hallottam a rádióban.

2022. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, és a korábbi hsz.-ban ami neked szólt, sem a pasztőrözős mondatodat idéztem. De az is csak arról szólt, hogy nem kell mindenben vakon bízni ami bolti. Szóval ha már osztogatod a kritikád az értő olvasásról, magaddal is lehetnél kritikus. Sőt, előbb magaddal, majd ha sikerrel jársz, joggal várhatod el mástól.
2022. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam h meg egy ilyen kerdes alatt is egymasnak tudtok esni😅
2022. ápr. 21. 20:17
 19/19 anonim ***** válasza:
18 nem estem neki. Csak válaszoltam, bár tudom értelmetlenül, de hát a remény hal meg utoljára.
2022. ápr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!