Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberi babavárók, hogy...

Decemberi babavárók, hogy álltok a készülődéssel? Babaszoba, ruhák, apróságok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
én december elejére várom a kislányom, de még csak a babaágy van meg. lassan megvesszük a babakocsit, meg a ruhácskákat, és a pelenkázót is. te hogy állsz?
2010. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi karacsonyra varjuk a kislanyunkat.A ruhacskak, kis paplan teli, nyari, pled, halozsak megvan , meg 1-2 aprosagot kell vennem.Kulon szobaja nem lesz, hanem a mi haloszobank egyik sarkat alakitjuk ki neki,egyelore.A meszeles megvan, a kicsiagyat jovo heten rendeljuk meg, az anyagot az agynemunek es a baldachinnek megvettem, de csak oktober 15 utan lesz idom megvarrni, a kis szonyeg holnap erkezik, matricak a falra megvannak.A babakocsit megrendeltunk, kb 2-3 het mulva erkezik.Kell vennunk meg kis kadat, cumisuveget, forgot a kicsiagyra, bebiorzot, dolgokat a baba apolasahoz (furdeto, olaj, popsikrem stb.), textilpelust, baldachin tartot.

Nagyjabol ennyi, aztan, ha valamit elfelejtunk, legfennebb megvesszuk utolag.

A ruhakat csak novemberben all szandekomba kimosni kivasalni, a kisagyat meg december elejen szeretnem a helyere rakni es elokesziteni.

Boldog babavarast, jo keszulodest es konnyu szulest kivanok.

26+1 hetes km

2010. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is kislány lesz, mi már megvettük a babaágyat, pelenkázót, ruhákat, de még overállt kell venni. A baba hordozót már 4hónapos terhesen megvettük, akcióban volt, nem hagyhattuk ott. :D Aztán vannak még apróságok, cumi, cumisüveg, stb. Teszveszről rendeltem 15db textilpelust, jó minőségü, vastag szövésüt. Nekem kell még minden amit majd vinni kell a kórházba. Meg azéárt a babának is kellenek egyéb apróságok. :)
2010. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekünk is kislány lesz, december közepére várjuk. Ebben a hónapban kifestjük a szobáját, a bútorokat, szőnyeget, hordozót már kiválasztottuk, csak meg kell venni, októberben. Ruhákat már vettünk elég sokat, de még van ami hiányzik. Én októberben szeretnék végezni a nagy beszerzésekkel, novemberre már csak a mosást, vasalást, rendezgetést tervezem.

Boldog babavárást kívánok én is mindenkinek :))

2010. szept. 16. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi december elejére várjuk a picit, és már szinte minden megvan. Az elejétől kezdve mindig vettük a dolgokat apránként, amikor épp akciós volt, vagy ráakadtunk az igazira :) Szóval már csak pelus, meg babaápolási dolgok kellenek, amiket majd a gyerekorvos ír fel. Meg ugye a mosás, vasalás. Már nagyon várjuk a kis pasit :)
2010. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi dec. utolsó napjára várjuk a kisfickót és mivel van már egy bátyja így nagyon sok mindent nem kell már venni,tenni.Amiből meg újat veszek azok meg még ráérnek.
2010. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

látom ez már régi kérdés, de mostanra szerintem már mindenkinek szinte mindene megvan, már csak 2-6 hét.:)))

Mi dec 6 ra vagyunk kiírva, kisfiú,ill nem is olyan kicsi:)))

Hogy vagytok így a vége felé?

2010. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én szentestére vagyok kiírva a kisfiammal. Most 33 hetes vagyok. Mi a babának mindent megvettünk, ruhákat, kiságyat, matracot, pelenkázót, 4 részes garnitúrából kettőt, babakocsit, hordozót, egyszóval minden megvan a babának. A nagyja dolgot a héten szereztük be, már be is van rendezve a babaszoba. Mi semmit nem kaptunk kölcsön, mindenből újat vettünk. Annyi a dolgom,h. ki kell mosnom a babaruhákat textilpelusokat, azt majd nov. utolsó hetében fokom. Nekem mellszívót megvettük, még semmi mást nem. (hálóing bugyi stb) ezeket még be kell szereznem. A múlt héten közölte a doki,.h a méhlepényem I. fokban érett, így mostmár 4 hét helyett hetente kell vizsgálatra járnom. Még a babának a pipere cuccok nincsenek meg. (krémek, fürdető stb) De az már tényleg maradhat az utolsó hetekre. Nagyon nagyon várjuk már apával első közös gyerekünket, akinek még neve nincs.:S Valszeg nem is lesz egészen a szülés pillanatáig. Ti hogy álltok ez ügyileg?

33hkm

2010. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Örülök a válaszoknak, mi dec. közepére vagyunk kiírva, kislánylesz, és neve is van már. Igazából már mindent megvettünk, kimostam, kivasaltam amit kellett. Már csak az én dolgaimat kellene összepakolni, és még hiányoznak a gyógyszertári dolgok. Egyébként már egyre türelmetlenebbül várjuk a kislányunkat :) Mellesleg ő sem pici, és még van 5 hetünk :))

Boldog babavárást és készülődést mindenkinek!

2010. nov. 14. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én dec. 2.-ára vagyok kiírva, már minden megvan nekem is meg a kislányomnak is. (Liliána lesz a neve)

Összepakoltam, szóval szülésre készen állok. Több mint egy hete vannak jóslófájásaim, nem bánnám ha egy-két héttel hamarabb akarna kibújni. Nagy baba lesz, legalábbis a védőnő azt mondja. Majd kiderül. 37+3

2010. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!