Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok,ikreket...

7 hetes terhes vagyok,ikreket várok. Normális dolog, hogy máris elmúltak a rosszullétek?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok,ikreket várok.Az első hetekben sem volt semmi bajom,csak a múlt hét hétfőtől kezdődtek az émelygések.Reggeltől estig hányingerem volt.Egészen tegnapig.Tegnap óta jól vagyok,semmi hányinger.A melleim ugyan úgy fájnak,főleg reggel mikor éjszaka megpihennek,olyan nehezek.De ennyi.Normális ez?
2008. dec. 18. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, és örülj neki. Lesz még elég panaszod a vége felé. Gratulálok a babákhoz! Ha megkérdezhetem: Hogy fogadtátok a dupla hírt?
2008. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :):) Lombikos vagyok 2 manót ültettünk be.Nem volt biztos,hogy mind a 2 megmarad,de én biztos voltam benne.Tudtam. :) Múlt pénteken voltunk az első UH-n ott lett biztos,hogy 2-en vannak.Nagyon nagyon örültem neki,mindig kettőt akartam.A párom is örül,de azt mondta még nem fogta fel,hogy ketten vannak.Ő abban volt biztos,hogy csak 1 van. :) Hát így történt.
2008. dec. 18. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,hogy nem a kérdésedre válaszolok,hanem én is kérdezek. Mi januárban vágunk bele a lobik programba,röviden leírnád mi ennek a menete,és mire számíthatunk?

Nálunk a férjemmel van gond rossz a spermaképe azért lesz szükség lombikra.

Megkérdezhetem nálatok mi indokolta a lombikot?

Szívből gratulálok a babákhoz!

2008. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: akkor nagy az öröm, hiszen nemcsak hogy baba lesz, kettő, hanem gondolom hosszú, sikertelen várakozás után. Kívánok pihenést és panaszmentességet a terhességre, problémamentes szülést, sok erőt, és rengeteg türelmet a neveléshez!
2008. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a jókívánságokat. :)

Nekünk nem volt semmi bajunk,egyszerűen csak nem estem teherbe.4 sikertelen inszem után csináltuk a lombikot és az első sikerült.így hogy semmi bajunk viszonylag gyorsan és olcsón túl voltunk az egészen.Szeptemberben kezdtük és novemberben volt a beültetés.Nem tudom mi mindenre vagy még kíváncsi,szívesen leírom részletesebben is ha gondolod,csak írd le az email címed úgy könnyebb. :):)

2008. dec. 19. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!