Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is enyhültek/elmúltak...

Másnak is enyhültek/elmúltak a rosszullétek a 11. héten?

Figyelt kérdés
Én úgy a 6. hét elejétől kezdtem rosszul lenni és 3 hétig nagyjából elviselhető volt a helyzet. Aztán a 9. hét elejétől írtó rosszul voltam, most pedig a 11. héten kezdek nagyon jól lenni. Ugye nincs baj? Csak csütörtökön megyek dokihoz, de addig még sok idő van...
2009. márc. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 11 hetes vagyok:) Nálam fordítva volt, 6.-9. hétig pokol volt, csak feküdtem és sírtam, néha a falat kapartam annyira szarul voltam. Aztán 9. héten enyhült, azt hittem jaj de jó vége, de nem azóta is tart, bár már nem olyan erős, ki tudok mozdulni itthonról. Én is szeretném ha már végre nagyon jól lennék, és elmúlnának a rosszullétek. Bízzunk benne, hogy elmúlik. Baj pedig biztos nincs, nem lehet! A 12. hét körül általában úgyis elmúlnak ezek a tünetek. Nekem már volt 1 vetélésem és én is aggódom, de így a 12. hét felé közeledve, már inkább örüljünk ha elmúlnak a rosszullétek:) Amúgy neked minden elmúlt? Hányinger, szagundor, fáradság????
2009. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor teljesen sorstársak vagyunk, nekem is volt már egy vetélesem. :-( Biztos azért vagyok ilyen parás. Igazából a cicim fáj néha, bár ez eddig sem volt nagyon jellemző tünet nálam. A szagundor az megvan és nem tudok bármit enni. Fáradt lehet azért nem vagyok annyira, mert itthon vagyok és rászoktam, hogy minden nap alszom.
2009. márc. 22. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem sajna még hányinger is van, igaz már nem olyan erős és nem egybefüggő. Viszont a közérzetem még mindig pocsék:( Én 31.-én megyek a 12. hetes uh-ra, és már várom nagyon. De biztos minden rendben lesz, ahogy nálad is!!!! Csak erre szabad gondolni:)
2009. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a 9.héten múltak a tünetek.Mára már 32 hetesek vagyunk.Minden jót nektek!(nekem is volt egy vetélésem,aztán a lányommal bevérzéssel voltam korházban,de időre megszültem végül teljesen egészségesen.Ez az első problémamentes terhességem)Kitartás!
2009. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!