Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 23. terhességi hétig mennyit...

A 23. terhességi hétig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok, és 6,5 kilóval vagyok több, amit sokallok, mert ugyanúgy étkezek és mozgok, mint a terhesség előtt.
2022. ápr. 26. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettővel fogytam a 30. hétig.
2022. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem kötekedésből de örülj neki hogy sikeres a terhességed.Majd lemegy az a plusz szülés után.

(Missed ab után mondom ezt jóindulatból)

2022. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Semennyit. Enni sem bírtam a 14. hétig. Utána sem zabáltam.
2022. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy megborult a hormonrendszerem, és mindent elraktároz a szervezetem. Egyek jóval kevesebbet, hogy ne hízzak tovább? Árt a babának, ha kevesebbet eszek innentől? Egyébként egészségesen táplálkozok, és napi 2 órát edzek. Lehet, hogy víz is van bennem, de akkor is rengeteg az a 6,5 kiló..
2022. ápr. 26. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, a 6,5 kg nem rengeteg. Nem kevés, de semmi vészes. Igyekezz normálisan étkezni és tartani a terhesség előtti adagokat. Ráadásul jön a friss zöldségek, gyümölcsök szezonja, nem lesz nehéz tartani a normál súlyodat.
2022. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kettesnek. Nehogy elkezdj diétázni. Én is pont ennyit híztam a 23.hétig és 11 kg lett a vége. Ami szinte egyből le is ment a szülés után. Ez most nem az az időszak amikor ezen kell stresszelni.
2022. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

20. hétig felszökött 10 kiló. Ott frászt kaptam és elkezdtem kalóriát számolni (nem fogyáshoz, csak súlytartáshoz). Azóta nem híztam többet és persze kiemelten odafigyelek az ételek minőségére is, plusz azóta többet tudok mozogni is, a terhesség első feléig kitartott az émelygős időszak, az is közrejátszott a hízásban.

6,5 kiló nem olyan sok, attól is függ túlsúllyal kezdtél-e neki. Több lesz a véred, vizesedhetsz, megnőnek a cicik, stb, nem csak a magzat súlyával leszünk nehezebbek.

2022. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19. Héten vagyok és eddig másfél kilót híztam, de én elég sok túlsúllyal kezdtem a terhességet sajnos
2022. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!