Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti a 30. hétig és a terhesség...

Ti a 30. hétig és a terhesség végéig mennyit híztatok első babával?

Figyelt kérdés
Én 55 kilóval kezdtem és most 67 kiló vagyok. Elég lassan híztam, viszont a 26. héttől a 29. hétig kórházba kellett lennem, szigorú fekvésen voltam és sajnos még unalmamba is ettem. 3 hét alatt 5 kilót híztam, és most elég rosszul érzem magam a bőrömben főleg, hogy itthon is feküdnöm kell, mert nyílik a méhszájam.

2016. szept. 5. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 3 kilót fogytam az első 10 hétben,amit a 20.hétre visszaszedtem.Onnantól még 5 kiló lett a vége.Pedig aztán ettem rendesen
2016. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az tudom, hogy a végére 12 kg pluszban voltam (ebből mondjuk a gyerek 4,15 kg lett).

Én ettem mindenfélét (persze mértékkel), de nem kellett feküdnöm.

2016. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48 kg-val kezdtem, 62 voltam a vegere, bar az utolso 1-2 kg mar csak vizesedes volt. Nem figyeltwm a sulyomra, mert kellett gyarapodni, engem akkor sem " figyelmeztettek" amikor atleptem a buvos tizest.
2016. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 30. hétig kb. 2kg, azóta még 2-3, most 38 hetes vagyok, de én nagy túlsúllyal kezdtem
2016. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 38 hét alatt csak 3 kg hízott és 54 kilóval kezdte.
2016. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30. hétig 16 kg-t...utána még nyolcat, összesen 22 kg-ot. mindkét terhességemnél.
2016. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30. hétig 2 kg-ot híztam. Az első három hónapban lement három kiló, azóta visszajött öt. De én túlsúllyal kezdtem, 82 kg-mal, legutóbb 84-nek mértek.

A baba szépen gyarapszik, inkább én fogyhattam pár kilót, aminek örülök, de érzem is, mert most, nagy pocakkal simán feljön rám olyan nadrág, ami tavaly nyáron majdnem szétpattant rajtam. A vicces, hogy nem élek másfajta életmódot, mint előtte, amikor felszedtem húsz kilót. Én akkor éreztem kicsit rosszul magam a bőrömben, amikor megállíthatatlanul rámugráltak a plusz kilók és nem tudtam elképzelni, hogy miért. Te legalább tudod, hogy a nassolás az oka és tudsz tenni ellene, hogy visszanyerd az eredeti súlyodat.

Boldog babavárást!

2016. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bernadette20 ***** válasza:

60 kgval kezdtem . A 28 hetea vizsgálaton voltam 75 . Nyugi megéri a sok hízás

30+6 hkm

2016. szept. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!