Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni ha a baba beilles...

Lehet érezni ha a baba beilleszkedett a szülőcsatornába? Mit éreztetek olyankor? És hányadik héten? Én 27hetes vagyok és mintha nyomná vmi azt a csontomat pár napja, mintha kiakarna esni onnan vmi!

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek elég hamar lement a pocakja (neki is kb. a 27-28. héten), ő folyamatosan mondta, hogy olyan érzés mintha ki akarna pottyanni...de végül a 39. héten érkezett a kisfia. Neki hamar be is fordult, és beállt a helyes irányba.

Én csak mostanában érezgetem, hogy néha-néha nyom, de még mindig nem nagyon.

37 hetes kismama

2010. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 24. héten az én babám is fejvégűben volt. Aztán a 32. hét körül kifordult onnan, aztán megint vissza.. Párszor már én is azt hittem, hogy ki fog esni :-)
2010. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a 26. héttől fejvégű volt, de nem illeszkedett be a szüléskor sem, így császáros lett. Valamiért nem jött le teljesen. A hólyagod nyomhatja, ha úgy fekszik.
2010. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom mi lehet, de a hólyagomat is nyomja, meg a puncimban a csontot is, nagyon rossz érzés, szét kell tennem a lábaimat járáskor. :S Dokihoz majd csak 3hét múlva van időpontom sajna, de a védőnőt ma felhívom és megkérdezem ez mennyire normális. Boldog babavárást kívánok!
2010. szept. 17. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, de nem azt jelenti, hogy beilleszkedik a szülőcsatornába, az még nagyon korai lenne. Csak kicsit átrendeződnek a csontok, lazulnak az izületek, egyrészt a növekvő teher nyomása miatt, másrészt a tested készülődik a szülésre.

Nyugi! :)

2010. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!