Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HA minden egyes felállásnál...

HA minden egyes felállásnál nyilalást érzek a hüvelyemben és az első pár lépés nehézkes, akkor az jelentheti, hogy beékelődött a baba feje a szülőcsatornába?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok két napja érzem ezt.
2011. márc. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Én a szeméremcsontomban éreztem nyilallást felálláskor..
2011. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok,és én is érzem ezeket,viszont nekem úgy 10 perc alatt elmúlik,és nem minden felállásnál van ilyen.

Viszont ha van,akkor csak csoszogni tudok,vagy még azt sem,mert annyira szúr,nyilall.

Lehet,hogy neked már beilleszkedett,nekem meg még csak próbálkozik.

:))

2011. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia.en ugyanezt erzem de nekem annyira eros szurasok vannak.hogy lekellfekududnom.nekem az ultrahangokon mar majdnem beilleszkedett.bemenetre illeszkedo ...ezzt mondtak.de en voltam egy honapig korhazba visszatartason....na meg a mehszajam is kinyilt...szoval felek hogy koraszules lesz
2012. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!