Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocak simogatása várandósság...

Pocak simogatása várandósság alatt? Lehet, vagy sem?

Figyelt kérdés
Annyi félét hallottam, gondoltam fel dobom itt a kérdést

2022. ápr. 27. 23:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Bennem felmerült a kérdés, hogy miért is ne lehetne? 🤔
2022. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Kutya legyek, ha értem, mire gondolsz...

Te magadnak, vagy hogy más simogathatja-e?!

2022. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem az aggodalom okát, mitől tartasz?
2022. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Kering a neten egy akkora baromság, hogy ha simogatja valaki a terhes hasát akkor beindulhat idő előtt a szülés.


Kijelenthetem egy egészséges terhesség esetén, nincs az a simogatás ami beindítaná. Ami beakar indulni, az be is fog, semmi köze a simogatásnak ehhez. 38.héttől veszettül simogattam a hasam, de sajna így is rávertünk a kiírt időpontra, pedig már nagyon utáltam a végét.

2022. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Akár magamnak, akár párom. Azt hittem annyira nem kell kifejteni, miért a kérdés...😅

Több helyen írják, hogy koraszüléshez vezethet, mert keményedést okozhat, stb, máshol meg azt, hogy nyugodtan, hogy ha problémamentes a terhesség.

2022. ápr. 27. 23:16
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Hát én ilyet nem hallottam még..

Az en ferjem is simogatta, és kerek 40 hétre szültem.

Ha csak nem utod, vágod biztos nem lesz (amiatt) koraszülött.

2022. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
71%
Na jo...ket perc kellett amig leesett, hogy itt nem sima pocaksimogatasra van szo. Kerek 2 percig ultem kisulve gondolkozvan azon, hogy mi koze van a hassimogatasnak a gyerekhez🤣😂🤣
2022. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Hű, azért mert rákérdeztünk jól lepontoztak minket, de ha konkrétumot nem ír akkor csak találgatni lehet és ezt jóindulattal mondom, mert nekem is kellett pár perc mire rájöttem mire utal a kérdező.
2022. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8as, 4es már leírta előttem, de azóta én is írtam még, pontozni meg egyáltalán nem pontoztam még senkit, nem tudom ki volt. 😅

7es. Hogy lehet még simogatni egy hasat? Nem belülről gondoltam nyilván 😂 de azt hittem érthető , hogy a várandósság miatt kérdezem, mivel az benne volt a kérdésben is.

2022. ápr. 27. 23:59
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
9-es, nem is feltételeztem hogy te voltál :) És igen láttam a 4-est de addig meg csak találgathattunk hogy mire gondolsz😅
2022. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!