Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter: elmúltak a...

Első trimeszter: elmúltak a terhességi tüneteim. Aggódjak?

Figyelt kérdés

8+4 hetes terhes vagyok, két hete hallottam a baba szívverését. A méretek szerint 1 héttel kisebb, mint a menzi szerinti mérete.


Egészen a mai napig nagyon gyakran volt hányingerem és borzasztóan puffadtam.

Ma viszont semmilyen terhességi tünetet nem tapasztaltam, konkrétan vékonyabb vagyok mint valaha (nem puffadok). Kicsit elkezdtem aggódni, hogy vajon minden rendben van-e.


Jövőhéten megyek ismét dokihoz.


Volt veletek is hasonló?



2022. ápr. 4. 14:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt és elvetéltem!

De a tünetek jönnek mennek és nem állandó! Csak pozitívan!

2022. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Ne.
2022. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

1: nagyon sajnálom :(

Megkérdezhetem, hogy hányadik héten történt a baj?



2: köszönöm!

2022. ápr. 4. 14:56
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is volt és elveteltem 😔
2022. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ilyen nekem is volt, még kérdést is írtam ki én is!

Én is kb ennyi idős lehettem, tök jól éreztem magam vagy 2 napig, tökre pánikoltam.

Itt nyugtattak meg, hogy ez így megy.

Rá egy 2-3 napra vissza is tértek. Ne aggódj, később örülni fogsz az ilyen napoknak, mikor jön egy kis fellélegzés!

2022. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
4: részvétem 😢
2022. ápr. 4. 15:00
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
12 hét után általában megszűnnek a tünetek legalábbis ritkábbak és mérsékeltebbek lesznek
2022. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, azóta már újra terhes lettem, épp szét rúgja kicsi fiam az oldalam, lassan kijon 🥰 Természetesen ez nem mindenkire érvényes, simán vissza jöhetnek a tünetek, próbálj nem aggódni, örülj hogy jól vagy mert csak egyre xarabb lesz🤗
2022. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
7es bár lennék olyan szerencsés 😂 Nekem egy hét nem volt hogy jól lettem volna, most meg már konkrétan kín szenvedés minden nap az állandó puffadassal, szét szakadás érzéssel és az irtozatos gyomorfajassal 😭
2022. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a 12. hét után lettek rosszabbak és erősebbek. Addig hányás is elvétve volt, utána egy hónapig brutális rosszullétek. Kb 16-17 hetesen múlt el, de akkor egyik pillanatról a másikra.
2022. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!