Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esélyem? Mit csináljak,...

Van esélyem? Mit csináljak, hogy beforduljon a kislányom?Vagy fogadjam csak el,hogy így van, meg van az oka?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok. A mai UH szerint farfekvéses a kislányom. Hallottam,hogy vannak módszerek.

2022. ápr. 28. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Ne nagyon csinalj semmit, mert meg megolod, megfojtja magat a koldokzsinorral, gondolom nem ezt akarod.

Orulj neki, ha csaszarral kell szulnod , ezerszer biztonsagosabb a babara nezve.

2022. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a "spinning babies" tornagyakorlatokra. Ezeknek az a lényege, hogy több helyet csinálnak a babának átfordulni. Ha oka van, hogy nem fordul át, akkor így se fog, az az első válaszoló által leírt eset.
2022. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Fogadd el, ne kiserletezgess.

Ha lenne tuti módja, nem lennének faros babák...

2022. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Azért a császár se a legbiztonságosabb és a legjobb a babának!

Én hiszek benne hogy mindennek megvan az oka!

2022. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy okkal van így. Ilyen ártalmatlan dolgok, hogy torna, meg vannak mentális módszerek is (megbeszélni vele stb. ha rákeresel találsz) kipróbálhatod. Ha megfordul, hurrá (okosok szerint az utolsó nap is befordulhat). De ha pl. köldökzsinór miatt helyezkedett benned így, akkor ezektől nem fog megfordulni, és nem is szabad erőltetni.
2022. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk utolsó pillanatig elfordult a a helyzetből, nagyon fájt már, hogy folyamatosan helyezkedett. Ajánlották nekem is dr. Siklós Pált, mivel ő végez külső fordítást, Módis Gabinak van is egy videója róla, vagy vele készült a kórház anyaga, már nem emlékszem. A honvéd kórházban azonban az osztályvezető főorvos azt mondta, hogy oka van, hogy ha nem fordulnak be, így elengedtem a természetes szülés iránti vágyamat. Végül befordult és természetes úton született. Azonban az orvosom mesélte, hogy több ízben találkozott olyannal, hogy megindult a szülés, baba far vagy haránt fekvesben, semmire nem jutottak, mire a műtőben kiemelték irányban volt. Szóval nyugodj meg, a baba tudja, hogy mi a legjobb neki, mindennek megvan az oka
2022. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%
Szia! Nekem 37 hét + 2 naposan fordult át a baba fejvégűbe. Onnan tudom ezt ilyen pontosan, hogy aznap olyan intenzíven és fájdalmasan fészkelődött bennem, mintha ki akart volna belezni. :-) Rá két napra pedig voltam ultrahang vizsgálaton, ami megerősítette, hogy befordult. Lelkiekben már a császárra készültem. Ez a második terhességem, de az első babám is elég későn fordult irányba. Úgyhogy van még remény, ne add fel! Drukkolok! Én minden este zuhanyzás előtt 10 percig voltam négykézláb és alkartámaszban (a férjem utána mindig felsegített a földről), ezenkívül beszéltünk is a babához, illetve elemlámpával világítottunk a hasam alsó részére, hogy odacsalogassuk a buksiját, miközben a férjem mondogatta neki, hogy "baba, gyere ide!" :-) Persze nem tudni, hogy ezek a praktikák mennyiben járultak hozzá a sikerhez, de próbálkozni talán mégis érdemes hasonlókkal.
2022. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nègykèzlàbazás segített.


Viszont a szülés alatt az ok is kiderült.

Rövid volt a zsinór.


Viszont a fiam 30 hetesen befordult… cserében a nyakán volt a zsinór, ami semmi komplikációt nem jelentett, mert elzáródást nem okozott ( a legtöbb esetben nem szokott problémàt jelenteni egyébkènt)

2022. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Egyébként 1-es hozzászóló ez a megölöd elég erős"... A kórházban ahol szülni fogok nem akadály önmagában a faros szülés. Szóval egyelőre nincs szó császárról. Be is vagyok kicsit tojva. Jövő héten okosabb leszek.
2022. ápr. 29. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira beletekerte magát a köldökzsinórba, hogy azért nem tudott. Ha most én ott forgatgattam volna, akkor benne lett volna a pakliban, hogy úgy elnyomjuk a zsinórt, hogy megölöm, vagy sérül a rossz áramlástól. Hát nem. Természetesen szerettem volna szülni, de nem úgy lett. Viszont teljesen egészséges. Nem vállaltam az ő kárára semmilyen kockázatot
2022. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!