Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetesen azt irtak a...

18. hetesen azt irtak a papiromra, hogy koponyavegu fekves. Nem 30 het elott kell beforduljon a baba?

Figyelt kérdés
Vagy ez most hogy mukodik?
2017. aug. 17. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most épp koponyavegu, de meg forog össze-vissza.
2017. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugy, hogy mire ezt a kerdest kiirtad, mar valoszinuleg otven bukfencet megejtett 😀 picike meg, sok helye van, egyebkent boven raé befordulni a 30. het utan is

😊

2017. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
nekem végig fejvégű volt, az elejétől kezdve.
2017. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindenhogy aztan 30.het elott ahogy te is írtad koponyatartasu lett (fej lenn) es azóta (7-8hete) ugy van..

KT1 vagy KT2-ben. (csak a feneket meg a hatat teszi ide-oda.. vagy a jobb oldalamnal van a hata vagy a bal oldalamnal van a hata, de a feje lenn maradt az ultrahangon szerint, meg amugy erezni meg latni is)

Remélem nem huncudkodik es ugy marad most mar.

2017. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, semmit nem jelent, hogy most fejvégű. Forog még eleget, mire megszületik.

Amúgy nem, 30. hét előtt se kell befordulnia, utána is bármikor fordulhat.

2017. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. hét óta koponyavégű, most 25 hetes. :) A doki szerint már marad, megszokta így, nem is baj szerintem sem. Ettől függetlenül iszonyat, mit művel néha, egyszerre rugdos fent és matat lent, néha a fenekét is kinyomja. :D
2017. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar 24 hetes vagyok csak most lattam az akkori papiromon :) es nem ertettem, de akkor mostmar ertek mindent! Vegulis logikus, még tud ossze vissza mozgolodni :) most fogalmam sincs eppen hogy fekudhet :)
2017. aug. 17. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Na igen forognak ők hidd el :D Nekem mindig koponyavégű volt kb 21. héttől minden uh-n... viszont 30 hetesen rájött meg tud fordulni.. kétszer farosba vágta magát aztán végül megállt fejvégűbe :D

Egyébként még vajúdás közben is kifordulhat, vagy befordulhat. Annyit szoktak mondani, ha 35-36. hétig faros akkor esélyes a császár és leginkább arra készülnek főleg első babásoknál.


Minden jót :)

2017. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!