Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Klinika, genetikai...

Debreceni Klinika, genetikai tanácsadás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Járt esetleg ott mostanában valaki? Milyen volt? Mennyire vannak sokan? Korom miatt kell mennem hétfőn.
2022. máj. 6. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sokan vannak, de gyorsan halad

Először lesz egy uh, ahol alaposan megnezik a babát, aztán mész a genetikushoz, aki kikérdez, megnezi az uh eredményt, előző terhességed ha volt, vidd el a papirokat

2022. máj. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. máj. 6. 07:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel esetleg tapasztalat, elmentem, de nagyon kár volt. 3 óra várakozás alatt semmi nem történt, állt a rendszer, de persze senki nem szólt, csak mikor visszakértem a papírom, mert nem volt aki tovább vigyázzon a kislányomra, akkor mondták. Órák óta nem ment, volt aki nálam is régebben érkezett és azt sem tudták megmondani, hogy történik-e valami ha estig ott ülök. Aki teheti, kerülje el, legalábbis én ezek után el fogom.
2022. máj. 9. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendszerint bármikor, bárhol előfordulhat


Az pedig nem az ő problémájuk, és nem is kell foglalkozniuk vele hogy a gyerekedet hová teszed addig míg orvoshoz kell menned.

2022. máj. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, ez teljesen rendben van. Annyit viszont szerintem meg lehet tenni, hogy kiszólnak, hogy aki ide vár, az számítson rá hogy pár óra csúszás lesz.
2022. máj. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!