Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, kb 5...

20 hetes terhes vagyok, kb 5 napja szenvedek a terhességi orrdugulással , védőnő ajánlotta hogy a nasivint lehet használni, gyógyszertárba meg a wick sinexet adták?

Figyelt kérdés
A nasivin ideig órákig jó a wick sinex bevál! Próbáltam már mindent megvettem szinte az összes tengervizes orrsprayt, párologtatom a borsmentát, mentolos kenőcsöt kenek kicsit orrom alá de szörnyű! Volt valaki igy? Használt orrsprayt?

#20 hetes #Nasivin #Sinex Wick #Terhességi orrdugulás
2022. máj. 6. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Két terhességem alatt is Nasivint orvosi ajánlásra. Anélkül létezni sem tudtam volna, mert az orromon egyáltalán nem kaptam levegőt.
2022. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Reventil van itthon de 💩-t se ér. Mással nem próbálkozom, szerintem felesleges.
2022. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán használ semmi se, de már az őrületbe kerget!
2022. máj. 6. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon rossz, de kemények vagyunk és kibírjuk. Ez csak átmeneti állapot.😅😄

Nekem most pl elmúlt a dugulás helyette folyamatos folyik.😂 Az se jobb.

2022. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig jó volt a dr. Theiss vagy mi tengervizes orrspray. Ha nagyon nem segített, akkor és csak is akkor éjszakára cseppentettem a Nasivin baby-vel. Én azért vagyok ilyen óvatos, mert volt már enyhe orrcsepp függőségem és nem akartam megismételni.
2022. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,már annyira kétségbe vagyok esve! 😅
2022. máj. 6. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Aqua Maris tengervizes orrsprayt próbáld ki.Hátha segít
2022. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az aqua maris strong se használ sajnos már agyon fujtam magam vele 😅
2022. máj. 6. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Én használtam Nasivint, először a felnőtteknek valót, aztán amikor javult a helyzet a gyerekeknek valót.
2022. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is a Nasivin segített egyedül, de a gyógyszerész kb gyerekgyilkosnak állított be miatta.

Nem akarta kiadni. Vitázni kellett vele, nem hitte el, hogy az orvos javasolta.

2022. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!