Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írtok, írtatok babanaplót?...

Írtok, írtatok babanaplót? Szerintem nagyon aranyos dolog, ti mikor akarnátok megmutatni a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én terhesnaplót írtam folyamatosan, a 9 hónap minden napjára van bejegyzés (kivéve ugyebár első két hét amikor még nem tudam :)) arról hogy milyen napom volt, mit éreztem, mit csinálunk aznap, mit vettünk neki, mit gondoltam róla, stb. A szülésem előtti napot akkor írtam le amikor kijöttem a kórházból, és annak a bejegyzésnek az a vége hogy "és éjjel 1-kor elfolyt a magzatvized...FOLYT.KÖV."

:))


Szerintem klassz dolog, bár nekem fiam van és egy lányzó biztosan jobban értékelné majd, de remélem neki is tetszeni fog :) Majd akkor adom oda neki ha már elég idős ahhoz hogy tisztában legyen a gyermekvárás, születés kérdéseivel mert elég részletes. A vizsgálatokat is leírtam benne neki meg minden :)

Majd szerintem a felesége is értékelni fogja, ha megmutatom neki amikormajd első gyermeküket várják :))


Babanaplóm is van de abba nem tudok napi bejegyzéseket írni, mert témák vannak megadva, meg hely képeknek de azt is töltögetem. És írogatom folyamatosan egy füzetbe hogy mely pillanatok amielyekre mindig emlékezni fogok vele kapcsolatban.

2010. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én scrapbook technikával irok naplót 2-10 éves korig.

régen is irtam babanaplót a férjem is sokszor irt bele.

21. születésnapjára lenne ajándék.

2010. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sajnos nincs gyerekem, szeretnék kisbabát. Ha terhes leszek, akkor én is szeretnék naplót vezetni.
2010. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a pocakosnaplót vezetem, oda is és a határidőnaptárba is beírom a napközbeni produkcióit, mikor mit érzek, hogy csiklandoz, hogy pitiszkál :)
2010. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is elkezdtem terhesnaplot irni, de volt ido h elfeledkeztem rola, vagy csak lusta voltam megfogni és jegyzetelni, ugyhogy nincs minden napomrol bejegyzés, de a fontos dolgokat beleirtam és tuti h fogok babanaplot vezetni, amit majd 18 éves korában fog megkapni, én is nagyon orultem volna ilyen ajándéknak a szuleimtol :)
2010. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is vettem baba naplót, Gombos Edina adott ki egy kötetet, és nagyon szép, kis részletes kiskönyv. Egészen a teherbeeséstől a szülésen át, 18 éves koráig lehet bele írni, képeket ragasztani. Az első egy év az teljesen részletes, a többi évére viszont 2-3 oldalt hagy egy szülinaphoz. Így is 98 oldalas kis napló. Nekem is fiam lesz, és remélem örülni, értékelni fogja, amit 18 éves korában akarok neki odaadni. 25hkm.
2010. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan az a fajta amit az utolsó válaszoló írt, de még van másik kettő amit ajándékba kaptam. köszi a válaszokat, nekem is fiam van s úgy gondoltam majd ha már 3-4 éves lessz akkor a képeket mutogatom majd neki a pocakos időszakról, a naplót meg amolyan "esti mese" jellegel olyan jó kis téli estéken amikor a meleg szobában ülünk egy pohár teával/kakaóval. :)
2010. szept. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!