Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok Kecskemét és...

Ajánlanátok Kecskemét és környékéről nagyon jó, aranyos, megbízható magánorvost?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok. Magán rendelésre szeretnék járni.Sajnos nem nagyon ismerek dokikat.. Egy olyan orvosra lenne szükségem, aki nagyon jól végzi a munkáját, és közben kedvesen bánik az emberrel..
2011. márc. 8. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja költöztem Kecskemétre, és azóta Nagy Károly a magándokim. Csak jót mondhatok Róla. Nagyon kedves, de ugye még nem szültem Nála, így azt nem tudom, hogy milyen. A Nyíl utcában van a magánrendelője (Dokicenter).
2011. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Dr. Nyirády Tamásra tenném a voksom! :) A Bem úton van a rendelője.Ha szeretnél részleteket,írj mailt!
2011. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Dr. Nyirády Tamást ajánlom. Nagyon kedves, megbízható, és érthetően elmagyaráz mindent!
2011. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kriszta66 ***** válasza:
Szia én Terebessy Károlyt ajánlanám , kétszer szültem nála . Magánrendelésén is nagyon rendes mindent elmagyaráz . Szülés után is minden nap bejött hozzám . A FECSKE gyógycentrumban van .
2011. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a Terebessy Károly már nem vállal szüléseket,csak terhes gondozást.Egy barátnőm mondta.
2011. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most szültem Terebessynél 2013 áprilisában! Szóval vállal szülést!
2013. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!